PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467091}

Wrogowie publiczni

Public Enemies
7,1 176 251
ocen
7,1 10 1 176251
5,8 22
oceny krytyków
Wrogowie publiczni
powrót do forum filmu Wrogowie publiczni

Poszłabym na to z wielką chęcia, gdyby nie to, że to dramat.. Nie lubie dramatów. Lubie happy endy...

ocenił(a) film na 7
Zlotko

Jedno drugiego nie wyklucza.

ocenił(a) film na 7
Zlotko

Drugiego Miami Vice nie nakreci, bo wtedy by go powiesili... Mysle ze ten bedzie konkretny, smialo juz mozna robic rezerwacje

ocenił(a) film na 7
pacjent

Mann raczej nie będzie się przejmował tym co mówią inni. Zrobi film po swojemu, jak zwykle. I dobrze.

ocenił(a) film na 7
Zlotko

No tak jak Johny Depp to tylko melodramat...

Buker7

znajac zycie jak to zeykle bywa w filmach Manna koncowka filmu bedzie bardzo przewidywalna (choc mam cicha nadzieje ze sie pomyle). Zarowno w goraczce jak i w zakladniku mielismy zakonczenia przewidywalne a bardzo szkoda. Czekam na film z niecierpliwoscia ze wzgledu na bdb obsade aktorska z dwoma wybitnymi aktorami na czele Bale'm oraz Deep'em

Maniek2008

przecież tutaj też raczej wiadome jest że Depp zginie ;p

Maniek2008

Maniek2008 - a jaka ma być końcówka filmu, jeżeli jest on oparty na prawdziwej historii? :/ przecież reżyser nie może zmienić rzeczywistości. Ten kto zna historię gangstera, którego gra Depp wie jak film się skończy.

Zlotko

film o gangsterach nie moze konczyc sie tym ze leza na kupie forsy, bo wtedy mówiłby że tak wolno robić. ;/

użytkownik usunięty
Avast

mam nadzieję że ten film przebije najlepsze obrazy Manna do tej pory czyli Gorączkę, Informatora a nawet Zakładnika.

ocenił(a) film na 8

Dramaty to najlepszy gatunek :)


Nie ogladalam nic tego rezysera-ale mam czas nadrobic ;]

ocenił(a) film na 10
aPosing

No to zazdroszczę ci nadrabiania zaległości ;]

yunazz

jeszcze do tego się przyznaje xD :) lepiej późno niż w cale xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones