PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775240}
6,0 28 643
oceny
6,0 10 1 28643
5,2 4
oceny krytyków
Wszyscy moi mężczyźni
powrót do forum filmu Wszyscy moi mężczyźni

Nie co inny

ocenił(a) film na 7

A mi się film podobał, świetnie mi się go oglądało. Jasne polski tytuł dał mi wyobrażenie czegoś innego, ale poszukiwałam po prostu czegoś przyjemnego na wolny wieczór. No i to dostałam.

Dedersi

W życiu. Porażka.

ocenił(a) film na 7
zweistein

Co osoba to inna opinia

Dedersi

Oczywiście. Tylko w tym kłopot, że nie wszyscy możemy mieć rację.

ocenił(a) film na 7
zweistein

Wyrażam SWOJĄ opinię, nie każę nikomu tego oglądać.

Dedersi

To raczej oczywiste.

ocenił(a) film na 7
zweistein

O co Ci właściwie chodzi?

Dedersi

Nie bardzo wiem, co jest niejasne, w tym co napisałem.

ocenił(a) film na 7
zweistein

Co jest... usunęło mi połowę wcześniejszej wypowiedzi...

ocenił(a) film na 7
zweistein

Zapytałam o co ci chodzi, ponieważ ja obejrzałam ten film z nudów. Spodobał mi się, mimo, że nie jest to jakieś wysokiej klasy kino i napisałam to co czuję. Jeśli Ty masz odmienne zdanie, to napisz własną opinię, a nie czepiasz się mojej.

Dedersi

Ale ja napisałem wyżej swoją opinię.

ocenił(a) film na 7
zweistein

Okej, nie zauważyłam, ale to tym bardziej czemu czepiasz się mojej opinii?

Dedersi

Chyba zwyczajowo nazywamy to "dyskusją"... :)

ocenił(a) film na 7
zweistein

No dobrze, w takim razie wracając do Twojej wypowiedzi, myślę, że każde z nas ma połowiczną rację. Film nie jest aż tak totalnym dnem, ani nie jest zbyt dobry. Co o tym sądzisz?

Dedersi

Średni? No, może. Oczywiście, jest mnóstwo filmów nedzniejszych, ale ten jest... wkurzający. Bo udaje tego, kim nie jest. Pozornie to obyczajowa komedia o sympatycznej matce, która boryka się z ważnymi problemami życiowymi. Ale faktycznie jest to pozór, wydmuszka. Wszystko podlane słodkim lukrem, tak tego wiele, że aż robi się niedobrze. Nie podobało mi się też szczególnie męscy aktorzy, a szczególnie młody kochanek-filmowiec - wymuskany i milutki nad miarę. Brakowało mi życia , co rusz widziałem konstrukcję scenariusza, który usilnie przymuszał widzą do obdarzenia bohaterów sympatią. W żaden sposób nie byłem w stanie im kibicować ani odczuć prawdy dręczących ich problemów. Slowo-klucz tego filmu: sztuczność. Czyli brak naturalności, polotu, wigoru oraz nadmierne mizdrzenie się do widza.

ocenił(a) film na 7
zweistein

Może dlatego, że niedługo przed obejrzeniem tego filmu widziałam jeszcze mniej doszlifowaną historię, pełną słodyczy i bohaterów, którzy praktycznie w kulminacyjnym momencie się poddają, tutaj nie zwróciłam na to jakoś szczególnie uwagi. Rzeczywiście te ich problemy są spłycone, a młody filmowiec, o którym wspominasz zapewne był po prostu niedojrzały i na wszystko przystawał. Film wyreżyserowany został przez niedoświadczoną osobę. Historia bohaterów, to raczej coś w stylu niektórych opowieści na Wattpadzie. Niedopracowane, ale autorowi się podoba. Wydaje mi się też, że może być ona bardziej skierowana w stronę damskiej publiczności - takie romansidło, ale nie do końca, ze względu na koniec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones