PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775240}
6,0 28 643
oceny
6,0 10 1 28643
5,2 4
oceny krytyków
Wszyscy moi mężczyźni
powrót do forum filmu Wszyscy moi mężczyźni

Jestem zawiedziony. Liczyłem, że w filmie pojawi się jakiś morał, nawet banalny, ale zawsze. Że będzie chociaż jedna oklepana prawda życiowa. Tymczasem film nie ma tak naprawdę zakończenia. W ostatniej scenie bohaterka zostaje z tymi samymi dylematami, które miała na początku historii... Nie wykonała żadnego zdecydowanego kroku, cały czas znajduje się w zawieszeniu. Tego nawet nie można nazwać otwartym zakończeniem. To bezczelne urwanie historii. I to jest celowe. Bo film jest tak ciepły, tak słodki i tak beztroski, że scenarzysta nie miał pojęcia jak szczęśliwie wybrnąć z rozdarcia między macierzyństwem, rozpadającym się małżeństwem i romansem z młodym Adonisem. Nie daj Boże jeszcze by się okazało, że ten impas nie ma prawa się szczęśliwie zakończyć i niestety komuś zostanie złamane serce. A taka sytuacja nie pasowałaby do przesłodzonej produkcji.

ocenił(a) film na 5
arcanuss

Dokładnie, zakończenia w zasadzie nie ma. Po kilku godzinach po obejrzeniu filmu, zaczęłam się zastanawiać czy w zasadzie skończyłam cały film czy nie, bo to nie możliwe, by się tak urwał bez sensu, bez morału, bez puenty - a jednak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones