PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=853675}

Wszystko wszędzie naraz

Everything Everywhere All at Once
6,9 71 677
ocen
6,9 10 1 71677
7,0 56
ocen krytyków
Wszystko wszędzie naraz
powrót do forum filmu Wszystko wszędzie naraz

Bełkot

ocenił(a) film na 1

Nagroda dla tej produkcji jest skandaliczna. Film , na którego seansie z kina wyszło kilkanaście osób świadczy że jest niezwykle kontrowersyjny w odbiorze . Oscar powinien być wypadkową gustów i oczekiwań widzów a nie oscylować na skrajnościach .

ocenił(a) film na 9
magdamary

Oskary to nie jest plebiscyt publiczności ani popularności. Czymś takim jest ankieta Filmwebu.

ocenił(a) film na 9
magdamary

Gdzie tu kontrowersja? Bo nie zauważyłem.

Lawoj

Słabizna, wyszedłem z kina po 40 minutach. Za co te Oskara, nie rozumiem.

ocenił(a) film na 2
ajron1960

Mam to samo odczucie. Nie wiem dlaczego Akademia aż tak nagrodziła ten film.

ocenił(a) film na 9
Kamil_Taranek

Bo 1) jest oryginalny w swej formule, w której twórcy z radością dziecka eksperymentują formą 2) łamie schematy, nie boi się kontrowersji, jest powiew świeżości i nie został zrobiony od linijki jak wiele taśmowych produkcji wielu rozmaitych wytwórni filmowych jest wielowarstwowy - wielki hołd dla postmodernizmu i kina 4) jest znakomicie zagrany aktorsko 5) jego nietypowa formuła wiązała się z gigantyczną, wręcz tytaniczną pracą montażu 6) opowieść jest uniwersalna o wiarygodnych postaciach, z którymi można się utożsamić 7) a to wszystko co powyższe w ramach kina niszowego, bo to nie był w żadnym wypadku blockbuster.

ocenił(a) film na 2
magdamary

Lepiej bym tego nie napisał. Pełna zgoda. 100/100.

magdamary

Oscary nie są od schlebiania kiepskim gustom, tylko od nagradzania dobrych filmów. :) I to właśnie zrobiono w wypadku nagród dla "Wszystko wszędzie naraz". :)

Davus

Tylko, że od lat schlebiają masowym gustom i nagradzają jakieś Gladiatory, Brejwherty, Forresty i Titaniki.

ocenił(a) film na 1
Davus

łojojoj...jak się kolega pomylił. No nic, chociaż ocena na filmwebie spada, juhu.

ocenił(a) film na 9
magdamary

Szczęśliwie tak nie jest i Oscary nie są plebiscytem na najpopularniejszy filmów, bo wtedy by gala była zdominowana przez filmy taśmowe jak z uniwersum Marvela.

ocenił(a) film na 1
magdamary

Ten film, to kinowy ściek. Przestałem się bać, że Chińczycy zdominują świat i ludzką cywilizację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones