PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9078}

Wyścig szczurów

Rat Race
6,6 108 802
oceny
6,6 10 1 108802
5,2 17
ocen krytyków
Wyścig szczurów
powrót do forum filmu Wyścig szczurów

to moje ulubione komedie. Znacie może jakieś podobne w tym klimacie? Wiem, że z jakiegoś dla mnie nie pojętego powodu te 3 filmy nie mają zbyt wysokich ocen, więc mam nadzieję, że odpowie mi ktoś kto ma podobne poczucie humoru do mojego. Dodam, że American Pie oraz Ted mi się nie podobały.

ocenił(a) film na 8
wilczekstepowy

Jak lubisz wyścig szcurów, to obejrzyj "ten szalony szalony świat": http://www.filmweb.pl/film/Ten+szalony%2C+szalony+%C5%9Bwiat-1963-31832

To pierwowzór tego filmu, bo własnie Wyścig Szczurów jest jakby remakiem tamtego filmu.

Peter_1987

Dziękuję za cynk! :)

ocenił(a) film na 6
wilczekstepowy

No to ja uwielbiam "Polowanie na mysz". Niektórzy twierdzą, że infantylne, że dla dzieci, że głupie etc., ale odkąd zobaczyłam ten film pokochałam go :)
Fabuła zgoła różna od "Wyścigu szczurów", ale dla mnie w czołówce najlepszych komedii (tuż za "Czacha Dymi" i czeską "Nudą w Brnie"), a lekko burtonowski klimat dodaje uroku. I estetyka wydaje mi się nieco zbliżona do "Wyścigu szczurów" (moja ulubioną postacią jest zresztą abstrakcyjna sprzedawczyni wiewiórek - uwielbiam takie klimaty)
"Wyścig" jest OK, chociaż mnie nie zachwycił, ot dobrze zrobiona komedia, cokolwiek naciągana (jak krowa na sznurek), ale szczerze zabawna.

Poza tym "Lemur zwany Rollo" (co ciekawe, "Rybka zwana Wandą" mniej mnie rozbawiła), "Eurotrip" i, wbrew tytułowi, całkiem zabawna "Sekspedycja". Może nie najwyższych lotów, ale mnie rozbawiły, więc z czystym sumieniem mogę polecić :)

Miłych seansów.

Hellyspring

Hellyspring dziękuję za namiary na fajne komedie. ;)

ocenił(a) film na 6
wilczekstepowy

Do usług :)

ocenił(a) film na 10
Hellyspring

oglądnij sobie Luzny Gość z 2001 , albo Joe Dirt

wilczekstepowy

Godziny szczytu z Jackie Chanem. Chyba dwójka, nie pamiętam. Zarówno ten film jak i Wyścig szczurów oglądałam z nudów i oba minie rozbawiły setnie :) Może spodoba Ci się Trop z Timem Curry - czarna komedia i kryminał w jednym.

Sorbet

Sorbet dziękuję za cynk. :)

wilczekstepowy

Nie zadzieraj z fryzjerem - początek mnie zniesmaczył, ale potem to już jazda bez trzymanki. Świetna komedia^^
Cztery pokoje z Timem Roth.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones