Pupille

1 godz. 55 min.
6,8 2 083
oceny
6,8 10 2083
3 448
chce zobaczyć
7,0 6
ocen krytyków
{"rate":7.0,"count":6}
{"type":"film","id":810501,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Pupille-2018-810501/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Wymarzony
  • donlemon89 ocenił(a) ten film na: 9

Rewelacyjny i poruszający film. Może być tak, że jego odbiór zależeć będzie od zetknięcia się z problemem rodzicielstwa, a raczej jego braku. Na pewno wiernie odzwierciedla zarówno emocje, uczucia i problemy zarówno dziecka porzuconego, przeznaczonego do adopcji, jak też potencjalnych rodziców adopcyjnych. Film pokazuje całą tą trudną sytuację z wielu stron i aspektów i za to duży plus. Osoby mające styczność czy to z porzuceniem, czy z niemożnością biologicznego rodzicielstwa powinny być zachwycone. Ja obojętnie obok niego nie przeszedłem, uśmiechałem się i cieszyłem wraz z bohaterami filmu, a na koniec nawet szczerze łzę uroniłem :)

• donlemon89 Mnie bardzo wzruszyła scena pierwszego spotkania Alice z Theo, a najbardziej scena końcowa kiedy byli już w swoim domu, leżeli obok siebie. Było czuć w tej scenie, że są już naprawdę razem, tylko dla siebie, tak naturalnie i prawdziwie jak mama z synkiem.