PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810501}

Wymarzony

Pupille
6,8 2 620
ocen
6,8 10 1 2620
7,0 6
ocen krytyków
Wymarzony
powrót do forum filmu Wymarzony

Rewelacyjny i poruszający film. Może być tak, że jego odbiór zależeć będzie od zetknięcia się z problemem rodzicielstwa, a raczej jego braku. Na pewno wiernie odzwierciedla zarówno emocje, uczucia i problemy zarówno dziecka porzuconego, przeznaczonego do adopcji, jak też potencjalnych rodziców adopcyjnych. Film pokazuje całą tą trudną sytuację z wielu stron i aspektów i za to duży plus. Osoby mające styczność czy to z porzuceniem, czy z niemożnością biologicznego rodzicielstwa powinny być zachwycone. Ja obojętnie obok niego nie przeszedłem, uśmiechałem się i cieszyłem wraz z bohaterami filmu, a na koniec nawet szczerze łzę uroniłem :)

donlemon89

Mnie bardzo wzruszyła scena pierwszego spotkania Alice z Theo, a najbardziej scena końcowa kiedy byli już w swoim domu, leżeli obok siebie. Było czuć w tej scenie, że są już naprawdę razem, tylko dla siebie, tak naturalnie i prawdziwie jak mama z synkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones