PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867331}

Wyrok na niewinnych

Roe v. Wade
6,7 487
ocen
6,7 10 1 487
Wyrok na niewinnych
powrót do forum filmu Wyrok na niewinnych

Spodziewałem się słabo zagranego protestanckiego filmu, ku mojemu zaskoczeniu film jest bardzo konkretny, opisuje historię na faktach. Jest to dramat sądowniczy. Katolicki. Zawiera dużo faktów. Niewygodnych faktów. Nazwiska nawet takie jak Rockeffeler...

ocenił(a) film na 10
FrankyRabbit

Zgadzam sie z Toba , Film obnaza oblude lekarzy , sedziow etc i ich manipulacje

ocenił(a) film na 9
KrolewnaSniezka

I pokazuje, że nic się nie zmieniło. Dokładnie te same chwyty są stosowane teraz celem skłócenia szaraczków, którzy poprzez swoje protesty tylko nabijają kapsy szumowinom.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
FrankyRabbit

Katolickie arcydzieło, grunt że nie protestanckie, aż szkoda, że 11 nie dałeś

concertorganist

Domyślam się, że F.Rabbitt miał na myśli zbyt dydaktycznie podane filmy typu Bóg istnieje, stąd pewnie wynikała ta negatywna ocena protestanckości filmow. Gdy nawet patrzę na nasze filmy, katolickie z ducha, jak Zanussiego czy niezamierzenie katolickie Kieślowskiego ( sam się uważał za agnostyka) z serii Dekalog, to widzę ich wyższość ze względu na brak dydaktyzmu. Ja zaś nie potępiam tych protestanckich filmow, bo widziałem, jak działają w szkole, w ktorej uczę, młodzi lubili je, może za wyrazistość ukazania problemu, pokazanie świata z ostrym światłocieniem. Niemniej wiem, że my tu w kręgu europejskim lubimy filmy bardziej wyrafinowane, zacierające ślady dydaktyzmu.

ocenił(a) film na 1
Wydmin

Bardziej wyrafinowane, koniecznie z nutką perwersji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones