PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 702
oceny
7,7 10 1 309702
6,9 26
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

odn

ocenił(a) film na 10

fenomenalna scenografia, muzyka, niebanalny przebieg akcji, w tym filmie jest po prostu hipnotyzujący , magiczny klimat a ludzie to cenią, teraz takich filmów się nie kręci, wieje trumną dosłownie i na pewno nie jest to kolejny film o wampirach, tutaj przedstawiają tą tragiczną wieczność, targane sumienie, przedwczesne przejście na drugą stronę, wyrafinowane zło, samotność, upiorne inicjacje, słabość i popadanie w skrajności, filozoficzne aspekty

katja_18

Genialne to ujęłaś, za to uwielbiam ten film :)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 10
Maggonagal

Film był fenomenalny!Jednym małym minusikiem była postawa Lestata.Nie wiem czemu ta postać od razu przypadła mi do gustu,pomimo jego charakteru...Poza tym jestem w pełni z Tobą zgodna,szkoda,że w dzisiejszych czasach reżyserów filmowych stać tylko na ,,Zmierzch" ....Pozdrawiam ;)

Maggonagal

Lestat był przede wszystkim prawdziwym wampirem. Wampirem z krwiożerczą naturą i mimo wszystko przyjaznym usposobieniem. Nie dało się go nie polubić nawet trochę ;)

ocenił(a) film na 10
Micman1995

był ironiczny i cyniczny, miał sinie zarysowaną osobowość, to było magnetyzujące

katja_18

Dokładnie :) denerwował mnie i jednocześnie się go bałem, ale przede wszystkim mam do jego postaci dużą sympatię. Myślę, że Cruise wykreował naprawdę dobry charakter. Mam kolegę, któremu gra młodego Cruisa się podoba, ale w nowszych produkcjach go nie trawi. Ale to chyba ze względu na gatunki filmowe :p

katja_18

Zgadzam się. Coraz bardziej doceniam fenomen filmów z lat 90.

ocenił(a) film na 10
Micman1995

teraz nie umieją nagrać dobrego filmu o wampirach tylko jakieś nieoryginalne popłuczyny, może temat się eksploatował

katja_18

Teraz niestety wampir stał się "słodką komerchą" :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones