PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4595}

Złe i gorsze

Citizen Ruth
6,4 355
ocen
6,4 10 1 355
7,0 3
oceny krytyków
Złe i gorsze
powrót do forum filmu Złe i gorsze

O WIELE BARDZIEJ NIŻ NA SAMYM FILMIE WOLAŁABYM NAPISAC O JEGO FABULA... OGLĄDAJĄC "ZŁE I GORSZE" MIAŁAM WRAŻENIE, ŻE RUTH JEST TYLKO PIONKIEM W WOJNIE ZWOLENNIKÓW I PRZECIWNIKÓW ABORCJI... TAK NAPRAWDĘ TO ONA NIE BYŁA BYŁA WAŻNA...
SPODOBAŁO MI SIĘ ZAKOŃCZENIE - RUTH NIE STANEŁA PO ŻADNEJ ZE STRON A PIENIĄDZE I TAK "DOSTAŁA"... SZKODA, ŻE MOGŁAM ZOBACZYĆ JAK NA FAKT ZNIKNIĘCIA RUTH ZAREAGOWAŁA DIANA... :]

miriam_b

Ten film nie jest zbyt popularny w Polsce, o czym świadczy choćby mala liczba głosów tutaj i mało polskojęzycznych informacji w necie..Domyślam się,że w USA mógł wzbudzić wieksze emocje.Choć i u nas fanatycznych zwolenników i przeciwników prawa do aborcji nie brakuje.A sam film?Cóż,dokładnie tak jak napisała miriam_b..Satyra.Ale jak każda satyra stosuje wyolbrzymienie i krzywe zwierciadło."Prezentuje świat poprzez komiczne wyolbrzymienie, ale nie proponuje żadnych rozwiązań pozytywnych"jak głosi wikipedia.

Plus dla głównej bohaterki,granej przez Laurę Dern.Diana jako "podwójna agentka"i jej przemiana też świetnie pokazana:) Zakonczenia mozna sie było domyślić;)

ocenił(a) film na 1
yamila

Ale trzeba przyznać,że to specyficzny film. Do części trafi, do innych nie. Do mnie nie trafił.

balech

Mnie zaskoczył ujeciem tematu.Bo we wszystkich filmach dotykających tematu aborcji rezyserzy mniej lub bardziej zdecydowanie opowiadają się z reguły po którejś ze stron.A tu widz jakby zostaje wystrychnięty na dudka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones