film

Złoto dla naiwnych

City Slickers II: The Legend of Curly's Gold
1994
1 godz. 56 min.
6,4 3 279
ocen
6,4 10 1 3279
5,3 3
oceny krytyków
Mitch Robins (Billy Crystal), szef nowojorskiej stacji radiowej, wiedzie spokojny żywot do chwili, gdy składa mu wizytę młodszy brat Glen (Jon Lovitz), który tradycyjnie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Złoto dla naiwnych zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Mitch Robins (Billy Crystal), szef nowojorskiej stacji radiowej, wiedzie spokojny żywot do chwili, gdy składa mu wizytę młodszy brat Glen (Jon Lovitz), który tradycyjnie nie może zagrzać miejsca w żadnej pracy. W kapeluszu otrzymanym w spadku po szalonym kowboju Curlym, Mitch znajduje mapę z zaznaczonym miejscem ukrytego skarbu.Mitch Robins (Billy Crystal), szef nowojorskiej stacji radiowej, wiedzie spokojny żywot do chwili, gdy składa mu wizytę młodszy brat Glen (Jon Lovitz), który tradycyjnie nie może zagrzać miejsca w żadnej pracy. W kapeluszu otrzymanym w spadku po szalonym kowboju Curlym, Mitch znajduje mapę z zaznaczonym miejscem ukrytego skarbu. Wiarygodność mapy potwierdza informacja, według której ojciec Curly'ego był członkiem gangu i organizatorem słynnego napadu na pociąg. Zrabowane wówczas złoto nigdy nie zostało odnalezione. Bracia wraz z kumplem Philem (Daniel Stern) wyruszają, więc na poszukiwanie drogocennego łupu.

boxoffice
$43 622 150 w USA
budżet
$40 000 000
na podstawie
Lowell Ganz (postacie) /
studio
Castle Rock Entertainment / Columbia Pictures Corporation / Face Productions
tytuł oryg.
City Slickers II: The Legend of Curly's Gold
inne tytuły
City Slickers II (tytuł skrócony) USA
City Slickers: The Legend of Curly's Gold Wielka Brytania
więcej
Kiedy Duke ratuje Mitcha, Phila i Glena z rąk dwóch kowbojów, w momencie gdy przecina linę, którą spętane są ręce Mitcha ten mówi do niego: "Tak mi przykro, że myślałem, że nie żyjesz". Jednak jego usta w ogóle się nie poruszają.
Kiedy Glen przypadkowo wsadza mapę w ogień, wypala w niej na samym środku dziurę. Później, podczas sceny przy ognisku, Mitch wyraźnie pokazuje dziurę znajdującą się blisko krawędzi mapy.
Gdy Mitch ląduje w łóżku pod kołdrą, na swoją "prywatną uroczystość urodzinową" z Barbarą, widać jak wcześniej ściąga spodnie od piżamy i rzuca je na podłogę. Gdy później Barbara wstaje z łóżka i zostawia w nim Mitcha, ten po ściągnięciu z siebie kołdry ma na sobie ponownie spodnie od piżamy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych