PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684595}

Za kratami nie nosimy burek

No Burqas Behind Bars
7,4 255
ocen
7,4 10 1 255
Za kratami nie nosimy burek
powrót do forum filmu Za kratami nie nosimy burek

Doszłam do dwóch wniosków po obejrzeniu filmu- tym kobietom było lepiej w więzieniu niż na wolności, bo tam mogły być chociaż w jakimś stopniu wolne. I drugi- zło tego świata to mężczyźni i religie.

alien_2

Pewnie najlepiej powiedziec ogólnikowo... to przez strach czy głupote?

Miazga systemu normalnie. Polityczna poprawnosc. Ciekawe co na to wszyscy faceci na swiecie....

eowine

Przecież nie napisałam, że wszyscy;) Reszty wypowiedzi nie zrozumiałam, jest zbyt ogólnikowa.

alien_2

Aha bo najlepiej się czepiac wszystkich religii jak wszystkich facetów. Zamiast nazywac rzeczy po imieniu.
Ale boisz sie ich, że wolisz mówic wszystkei religie?

eowine

Ciekawe...BóG jest JEDEN i ChRYSTUS jest Jeden...cdn.

alien_2

Albo religie tworzone przez facetów, z kultem faceta na górze ;)

TangoAndWaltz

Na jedno wychodzi;)

alien_2

bardzo trafnie. to faceci wymyślili wszystkie religie. kazda religia jest pomyslana pod mezczyzn, stawia mezczyzn na piedestale, prorocy to mezczyzni, kaplani to mezczyzni, biskupi, papieze, mułłowie, rabbini. faceci dla facetów. żaden dobry, sprawiedliwy bog nie wymyśliłby żadnej z panujących obecnie religii, bo każda z tych religii prześladuje kobiety. bóg to mężczyzna, każdy prorok to mężczyzna. każda myśląca kobieta powinna być ateistką albo powinnysmy wymyślić swoją religię z kobietą bogiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones