PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712779}

Zaginione dziewczyny

Lost Girls
6,1 23 841
ocen
6,1 10 1 23841
4,0 2
oceny krytyków
Zaginione dziewczyny
powrót do forum filmu Zaginione dziewczyny

Dramat wielu matek.

ocenił(a) film na 6

Jak wiadomo film oparty na faktach i z tego, co się orientuję całkiem dobrze odzwierciedla rzeczywistość. Akcja jest zogniskowana na postać matki, która za wszelką cenę stara się dojść do prawdy. Mnie kreacja Amy Ryan przekonała. Czułam jej frustrację i bezsilność. Jedyne, czego mi brakowało to może dokładniejsze ukazanie eskalacji problemów córek, a zwłaszcza młodszej, zważywszy na to, że były one dramatyczne w skutkach. Uważam, że bardzo ważne jest ukazanie tego, jak potoczyły się dalsze losy bohaterek, a szczególnie śmierć Mari. Z tego, co pamiętam nie było o tym nawet wzmianki, chociażby na koniec filmu.

ocenił(a) film na 6
Jo_Many

Była wzmianka w napisach na koniec filmu. Umarła przez odstawienie leków i skutków ubocznych z tym związanym. "Wskutek interwencji Mari odniosła rany śmiertelne."
Wątek relacji matki z córkami, według mnie bardziej ciekawy niż cały film.

ocenił(a) film na 6
Prozerpina

Mari nie umarła przez odstawienie leków, leki brała jej córka. "W lipcu 2016 córka Mari, Sarra przeżyła epizod psychotyczny po odstawieniu leków na schizofrenię. Mari próbowała jej pomóc i wskutek interwencji odniosła rany śmiertelne."

ocenił(a) film na 7
Jo_Many

Była wzmianka. Pod koniec filmu były napisy, w których wszystko wyjaśniono.

ocenił(a) film na 6
sarcia158

A, OK. To widocznie mi umknęło. Dzięki:)!

ocenił(a) film na 6
Jo_Many

*Gilbert została zadźgana na śmierć przez jedną ze swoich córek, Sarrę, w apartamentowcu Sarry przy Warren Street w Ellenville w stanie Nowy Jork 23 lipca 2016 r. Sarra cierpiała na schizofrenię . Jeden raport twierdził, że Sarra miała w głowie głosy mówiące jej, żeby popełniła zbrodnię. Sarra została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia i posiadanie broni czwartego stopnia, skazana za morderstwo i skazana na 25 lat więzienia w sierpniu 2017 roku. Jest uwięziona w zakładzie karnym dla kobiet w Bedford Hills . Mari Gilbert - https://pl.qaz.wiki/wiki/Mari_Gilbert*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones