PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850656}

Zakochany bogacz

Ricos de Amor
5,6 5 840
ocen
5,6 10 1 5840
Zakochany bogacz
powrót do forum filmu Zakochany bogacz

Porażka

ocenił(a) film na 1

to jest literalnie najgorszr g0wno jakie widzialam w życiu. Zero logiki, czysty absurd. Wedlug opisu filmu Teto konczy 18 lat i pragnie pracować w filmie- blond lekarka musi miec z 23 lata??? ale okej, zdarza się. Igor też lat załóżmy 18, chce isc na uniwersytet bla bla- ta rekruterka miała z 35 lat XD. It's disgusting and makes no sense
juz kur*a nie mowie nawet o tym jak absurdalnei brzmi festiwal pomidora z okazji urodzin pomidorowego księcia, co to ma byc? świeżakolandia? wku^wil*m sie

ocenił(a) film na 6
Fantie

A trochę dystansu może? Powiem Ci, tak szczerze od serca tylko się nie oburzaj i nie wyzywaj bo chce napisać na luzie, że też zdarza mi się mieć kija w dupie za przeproszeniem. Oglądam bezsensowną komedię i jak nie mam humoru to zaczynam zgrywać ważniaka, że jak to się komuś może podobać, jak do milczenia owiec się to nawet nie umywa. Ten film jest faktycznie odrealnionym banałem. On młody przystojny playboy. Ona biedniejsza, śliczna i ambitna. Tak jak unikam takich filmów ostatnio bo komedii romantycznych obejrzałem myślę ponad setkę, tak ta bardzo do mnie trafiła. Luźna, zabawna, przewidująca. Ale to wszystko przyjemnie wyważone jak na mój gust. I tak szczerze, już pomijając idiotyzmy drobne e tym filmie, to kto by nie chciał przeżyć jeszcze raz takiej wakacyjnej miłości na plaży, w Brazylii przy zachodzie słońca. A ten film to oddaje, taką małą tęsknotę budzi za wakacjami i taką miłością i zauroczeniem. Pozdrawiam. I więcej luzu życzę nam obu. Marudzenie jest do kitu. Trzeba je ograniczać ;)

ocenił(a) film na 7
joker895

Otóż to! Film, jakkolwiek mocno naiwny i prosty, daje wiarę w to, że HEJ, przecież można się zakochać i przeżyć fajny romans.
Samo to już wiele daje dla dobrego humoru widza. Sama bym chętnie przeżyła taką płomienną przygodę (:

ocenił(a) film na 6
limonka.

Widzę że mamy podobne marzenia ;)

ocenił(a) film na 7
Fantie

Ale poczekaj, uważasz że związki typu koleś 18-20 lat i babka 35 to jest coś absolutnie niespotykanego? No BŁAGAM, ile masz lat, że traktujesz to jak coś niemożliwego? xD

Fantie

Mam to samo odczucie, najbardziej rozwaliło mnie to małżeństwo z rekruterką. Poza tym brak logiki, brak jakichkolwiek emocji między bohaterami, fabuła poprowadzona w ten sam sposób jak przynajmniej 1000 innych filmów. Zastanawiam się po co ktoś w ogóle włożył jakikolwiek wysiłek i kasę, żeby ten wyprodukować. Nie weszło tu zupełnie nic nowego, nic świeżego.

ocenił(a) film na 6
Fantie

Sorry Fantie, ale wypunktowałaś sama siebie. Wiek to tylko liczby. Teto młodszy od lekarki i Igor młodszy od rekruterki to żadne absurdy. A "festiwal pomidora" nie odbył się wcale z okazji urodzin "pomidorowego księcia". Tego rodzaju tradycja jest faktycznie kultywowana, zbiegiem okoliczności zgrała się w czasie z urodzinami, była o tym zresztą mowa w filmie. Dla mnie jedynym nieskceptowalnym przegięciem była przesiadka z taksówki na konia w ubogiej dzielnicy. Kinem wysokich lotów bym tego nie nazwał, pomysł też nie nowy, "Książę w Nowym Jorku" bazował na tych samych założeniach. Skrajne oceny dla tego filmu są na pewno niezasłużone. Średnia na filmwebie wydaje się adekwatna, osobiście oceniam go minimalnie wyżej.

ocenił(a) film na 10
Squor

Przeczytałam dotychczasowe opinie...
Ja powiem tyle...
Super jest!
Nieważne jak zagrali z emocjami czy bez - może amatorscy jeszcze aktorzy poprostu, natomiast przekaz jest jeden i moim zdaniem bardzo ważny :
Młody, bogaty, pewny siebie, posiadający do tej pory każda kobietę i każdy cel dzięki pozycji swojej rodziny, ma przyjaciela z o wiele niższych sfer i to szczera relacja a do tego dla miłości był w stanie ze wszystkiego zrezygnować a co najważniejsze nie na pokaz i na chwilę bo zmieniło go to całkowicie!
Tak pokochał, że zależało mu tylko na niej i potrafił się dla niej zmienić.
O to w tym filmie chodziło !
Takich historii w realu jest w znikomym procencie.
Nie słyszałam nawet o takiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones