PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122832}

Zaplątani

Tangled
7,6 222 477
ocen
7,6 10 1 222477
7,2 25
ocen krytyków
Zaplątani
powrót do forum filmu Zaplątani

To tylko mnie się nie podobał?:D Czy jest ktoś jeszcze? Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
kris_corps

A możesz mi powiedzieć, co Ci się konkretnie nie podobało?

Daniello_

Nie podobało mi się nic w tym filmie. Za dużo śpiewania, za mało gadania (brak pięknych piosenek i ścieżki dźwiękowej, przynajmniej w polskiej wersji językowej). Wszystko było za sweet'aśne i schematyczne. Próbuję sobie przypomnieć coś fajnego, ale nic nie przychodzi mi do głowy. Tylko ten pijany amor z czerwonym nochalem... Nie wiem... brakuje mi klasycznej animacji... Czegoś czym był "Król Lew".

ocenił(a) film na 8
kris_corps

Hmm.. akurat piosenki zawsze były dość charakterystycznym elementem klasycznych bajek disneyowskich (to, czy są piękne, jest już kwestią gustu - mi np. nie podobały się kawałki z Pocahontas). Zarzucasz "Zaplątanym" schematyczność, ale przecież każda animacja jest z reguły w jakiś sposób przewidywalna - cel to przecież szczęśliwe zakończenie, które pomimo zwrotów akcji i tak można przewidzieć. Zbyt sweetaśne? No nie wiem... fakt, że główna bohaterka była słodka (ale nie idiotka), Flynn jak na złodziejaszka zbyt "gładki", ale i o to chodzi - musi być trochę słodkości, gdyby takiego Dzwonnika z Notre Dame wiernie odwzorować z powieści Hugo, to nie dałoby się w ogóle z tego zrobić bajki dla dzieci... Dziwne, że zwracasz uwagę tylko na pijanego amora - a kameleon? Koń Maximus? Przecież to były świetne postacie! A co do Króla Lwa, to chyba nie powstanie już nigdy nic lepszego w tej kategorii, tym filmem animacje prawdopodobnie osiągnęły szczyt.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones