PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132128}

Zaraza

Contagion
5,5 15
ocen
5,5 10 1 15

Zaraza
powrót do forum filmu Zaraza

podróż służbowa. nasz bohater w środku nocy na zadupiu widzi jak jakiś dzikus atakuje młodą pannę. Zatrzymuje się by pomóc panience, po czym sam wpada w łapy dzikusów. Udaje mu się uciec i trafia do luksusowej willi, gdzie dwie seksowne blondyneczki kuszą go ciałem, zaś starszy pan cygarem w szlafroku kusi go pieniędzmi. nie wiadomo do końca czego od niego chcą, bo wszystko jest dość bełkotliwe. nie mnie jednak nasz bohater powoli traci zmysły, zmienia się psychopatą. Fabularnie film niby kuleje, jest zbyt chaotyczny, absurdalny, bzdurny. Z drugiej strony stanowi to jego oryginalności i nie powtarzalności. Realizacji nie mam nic do zarzucenia. Bardzo oryginalna praca kamery, nie najgorsza muzyka. Obsada do przełknięcia. Nie brakuje klimatycznych momentów, kilku krwawych scen, delikatnego gore (choć bez większych ekscesów).
Jednak ostatecznie film ma problemy z tożsamością, oraz bardzo dziwne dziury w fabule. Warto rzucić okiem, jak ktoś lubi dziwadła, ale nie oczekiwałbym rewelacji.

http://img204.imageshack.us/img204/879/contagion.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones