PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127602}

Zathura - Kosmiczna przygoda

Zathura: A Space Adventure
6,0 17 502
oceny
6,0 10 1 17502
5,6 5
ocen krytyków
Zathura Kosmiczna przygoda
powrót do forum filmu Zathura - Kosmiczna przygoda

gdy ujrzałem w tym filmie Kristen "bezuczuciową" Steward, która okazywała uczucia!
Co do filmu, to podobał mi się chociaż dubbing wspaniale niszczył przyjemność oglądania...

ocenił(a) film na 6
escariote

stewart ma kilka przyjemnych ról... np. adventureland czy panic room :) W tym filmie raczej za dużo jej nie było (przez pierwszą godzinę filmu wystąpiła tylko przez minutę). Właściwie to właśnie ze względu na nią chciałem obejrzeć ten film, zobaczyć ją w trochę innych rolach...
A do dubbingu... zawsze można oglądać z napisami, ja tak właśnie zrobiłem :p
Oceniam pozytywnie choć bez przesady. Film typowo dla dzieci, ale ja tam się nie nudziłem. Nie było jakichś nudnych przerywników i to jest na +. Pomysł niezbyt oryginalny (Jumanji).
6/10, niezły, na 7 raczej niestety nie zasługuje. Miło spędzony czas :)

ocenił(a) film na 8
LubieDziewoje

Ja oglądałem w TV, więc nie miałem wyboru funkcji językowej :)
Wg mnie, mimo wtórnego pomysłu, film bardzo dobry. Też nie nudziłem się podczas oglądania, co jest dla mnie bardzo dużym plusem :)
Odnośnie pani Steward, to znam ją tylko z dwóch filmów (a raczej z jednej serii i jednego filmu), więc nie za dużo mogę powiedzieć o jej ogólnej gry aktorskiej, ale z tego co widziałem, wybitną aktorką, to ona nie jest...

ocenił(a) film na 6
escariote

pewnie nie... ale ładna jest :D
odnośnie gry... wszyscy jej zarzucają jej mętny (określany jako "zaćpany") wzrok i trudno się tu nie zgodzić (może w "zathurze" zbytnio tego nie było, ale w innych produkcjach... owszem). W tym filmie gra dość przeciętnie albo i gorzej niż przeciętnie, ale podobno w jednej z jej nowszych produkcji (chyba welcome to ridleys) grała znakomicie i wszyscy byli w szoku. Zanim ją ocenię to obejrzę ten film...
A kto jeszcze nie oglądał "zathury" - można polecić, lekki, niedługi film przygodowy. Warto choć oczywiście nie jest jakiś wybitny, bardziej skierowany do dzieci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones