PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127602}

Zathura - Kosmiczna przygoda

Zathura: A Space Adventure
6,0 17 502
oceny
6,0 10 1 17502
5,6 5
ocen krytyków
Zathura Kosmiczna przygoda
powrót do forum filmu Zathura - Kosmiczna przygoda

film nie zaskakuje , nie bawi mnie tak jak Jumanji. Hmm nieudana proba nakrecenia hitu.

diablesse

A kto Ci każe porównywać ten film do Jumanji, to całkiem inne historie w których jedynym takim samym punktem jest gra. Film jest ciekawy, nie jest to film dla dorosłych widzów za to moje dzieci go uwielbiają.

ocenił(a) film na 4
HiFtc

Ogladajac ten film , samo na myśl nasuwa sie porownanie go z Jumanji. Z reszta nawet gdy "Zathura..." miała sie pojawić w kinach, głoszono ,że bedzie to film budowany na podstawie Jumanjii tylko przygody beda sie rozgrywac w kosmosie. Moja opinia jest taka: chciano stworzyć hit, a wyszła tania baja dla dzieci( czego nie mozna powiedziec o Jumanji)

diablesse

W pełni się z Tobą zgadzam to jest film dla dzieci i niech to one się wypowiadają na jego temat.

ocenił(a) film na 4
HiFtc

tak .. to typowa baja dla dzieci ... tylko piszac moja opinie o tym filmie .. chciałam pokazac ze fani ( mowie o starszych osobach) w tym filmie nie odnajdą tego co było w Jumanji. Osobiscie lubie filmy o tematyce fantastycznej, bajki, basnie itp. Jednakze ta produkacja nie przemawia do mnie.

ocenił(a) film na 4
diablesse

beznadzieja została nazwana. Zathura.

Oczywiste jest to, że twórcy chcieli coś na wzór Jumanji. A chociaż obydwa filmy jednak były kierowane do młodszej widowni, Jumanji ujęło także tą starszą. Zathura niestety nie.
Szczerze mówiąc część młodszej widowni także. Wiem na pewno że mnie nie ujęła.

ocenił(a) film na 6
diablesse

A może chcieli stworzyć tylko bajkę dla dzieci. Z resztą z takim scenariuszem nic więcej się by nie udało. Jumanji było pierwsze i był tam Robin Williams, który po prostu jest świetnym aktorem i podciągnął film w górę. Także efekty specjalne wciąż wyszłyby obronną ręką w porównaniu do Zathury mimo że film jest o 10 lat starszy. Znacznie większa skala. Tam demolka była w całym miescie nie tylko jednym domu. Trochę inny target obu filmów moim zdaniem. Jumanji zainteresował i młodzież a Zathura raczej tylko dla dzieciaków do 10-12 roku życia.
Ogólnie źle nie było ale dwójka głównych bohaterów drażniła mnie jak cholera, eh te bezstresowe wychowywanie dzieci ;) Poza końcówką gdzie przystojny astronauta okazuje się być bratem Lisy, to było niezłe ;), akcja toczy się jak po sznurku, a może tylko tak mi się zdaję bo po prostu widziałem Jumanji wcześniej ;)
Jak bym mógł dał bym 6,5 ale skoro nie mogę to 6 za irytujące rodzeństwo ;)

ocenił(a) film na 5
Guliwer_2

wg mnie to jest tak
powstaje jumanji=hit, olbrzymie profity, sukces

no i jak to zwykle bywa kreca cos na ksztalt sequelu
czyli podobne zalozenia i jakies tam na wiazania
w tym przypadku element wspolny to gra, widac ze mialo byc cos jak jumanji
pozatym reklamowane bylo tez jako nastepne jumanji

ale jak to zwykle bywa inni aktorzy(gorsi o wiele), rezyseria(rowniez gorzej) itp itd

no ale reklamowali nawiazujac do jumanji i wielu spodziewali sie czegos znacznie lepszego oglupieni tymi reklamami

no i niestety film to nic specjalnego

nowi ludzie sprobowali oprzec film na cudzym hicie i im nie wyszlo(zreszta zwykle wlasnie tak jest)

wyszedl film tylko dla mniejszych dzieci, najlepiej do 10-tego roku zycia
i to szczerze mowiac i tak srednio udany

daje 5/10

ocenił(a) film na 6
diablesse

Jumanji zdecydowanie lepsze. Ta "wersja" zdaję się być bardziej dziecinna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones