PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595324}

Zatoka

The Bay
5,4 1 873
oceny
5,4 10 1 1873
Zatoka
powrót do forum filmu Zatoka

Daję 8/10

ocenił(a) film na 8

Bo lubię mockumentary.
Film całkiem fajny, wartka, żywa akcja. Naprawdę fajny horrorek na weekend.
Nie ma co się czepiać, kochani!

ocenił(a) film na 8
ElRio

Zgadzam się całkowicie. :) Fajnie się to oglądało.

ocenił(a) film na 3
ElRio

No ja nie wiem, na moję jeden z gorszych found footage. Polecam "V/H/S 2", "Noroi" i "Exhibit A"

ocenił(a) film na 8
jerzunio

Dzięki, z przyjemnością luknę.
A Alien Origin widziałeś?

ocenił(a) film na 3
ElRio

Nie widziałem, ale noty mnie trochę przerażają :D 1.9 na IMDB, ale może sam sprawdzę.

ocenił(a) film na 8
jerzunio

Wiesz, d*** nie urywa ale IMO warto jak ktoś lubi ten gatunek.

ocenił(a) film na 3
ElRio

No ja się zazwyczaj za bardzo notami nie sugeruję, ale zazwyczaj jak coś jest poniżej 2...w sumie nawet poniżej 3.0 to zazwyczaj jest tragiczne :P ale zobaczę.

ocenił(a) film na 8
ElRio

Barry Levinson, jeden z reżyserskich tuzów światowego kina, tak prawdę mówiąc , nie zawiódł mnie tym sci-ficzkiem. Nakręcił profilaktykę dla naszych umysłów - wszystko się może na świecie wydarzyć. Mięliśmy niedawno "drobniusieńki" kataklizm w Zatoce Meksykańskiej. Przecież u nas też było, swego czasu głośno o wylewaniu odchodów na pola przez jedną z masarskich firm - świetny materiał do rozwoju wszelakich bakterii itd itp itd !!! Utylizacja to, niestety, olbrzymie pieniądze a bogaci są chytrzy i skąpi - toż to czysty zysk więc cóż go obchodzą ewentualne, wynikające z tego, konsekwencje. Łapówka i przekupstwo są tańsze od przyzwoitości !!! W Ameryce się mówi, że policja i prawo są tak stworzone by chronić bogatych a my się zaczynamy do nich upodabniać. Bardzo dobry, mocny film 8/10 !!!

ocenił(a) film na 6
Szpila_1308

nie urwał ale był całkiem OK. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones