PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825453}

Zdychaj, tatulku!

Papa, sdokhni
6,1 1 578
ocen
6,1 10 1 1578
5,7 3
oceny krytyków
Zdychaj, tatulku
powrót do forum filmu Zdychaj, tatulku!

5,5/10

ocenił(a) film na 6

W „Zdychaj, tatulku!” – pełnometrażowym debiucie Kiriłła Sokołowa – mieszają się ze sobą kiczowaty slapstick oraz krwawa stylistyka splattera. Z minuty na minutę do ekstremum nakręca się spirala przemocy, czego przypieczętowaniem może być scena, w której bohaterowi wypadają z jamy brzusznej jelita. Może, ale nie musi – „Zdychaj, tatulku!” to ciąg drastycznie brutalnych scen, powiązanych ze sobą cienką nicią fabuły. Każdy znajdzie tu coś obrzydliwego. Sokołow wprowadza do scenariusza galerię postaci drugoplanowych, a większość z nich to niezgrabne karykatury, których jedynym celem istnienia jest efektowny skon. Gdy któryś z uczestników akcji ginie, reżyser nie pozostawia reszcie ani chwili na zbędne sentymenty – masakra toczy się dalej. (...)

Pełna recenzja: #HisNameIsDeath

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Obejrzałem ten film przed chwilą i nie było żadnej sceny z wypadaniem jelit... Może mam okrojoną wersję bo moja trwała 1:38'22. Jedynie gdzie te jelita mogłyby wypływać to jak klęczy przed przyjacielem i tamuje mu krew wypływającą z brzucha ale tam żadnych jelit nie było...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones