PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 385
ocen
2,8 10 1 39385
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Arcydzieło

ocenił(a) film na 1

Czuję, że to będzie największe polskie arcydzieło od czasów Smoleńska

ocenił(a) film na 10
Dizzyboy

Ja już byłem na pokazie przedpremierowym i masz racje wyszedł super film, arcydzieło. Nie myliłeś się :)

pierdantes

Nie możliwe ze może być lepszy niż Smolensk !!! Toz to nie możliwe

ocenił(a) film na 10
Tomasz_Goz

Smoleńsk to słaby film na p

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Fajny trolling, ale niepotrzebnie przy tym zawyżyłeś ocenę. ;)

skalp_el

Z ciekawości zapytam, oglądałeś i dlatego 1 czy sam trollujesz zaniżając ocenę?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
skalp_el

Po pierwsze: Oglądałeś? Ja nie więc nie wystawiam żadnej oceny...
Po drugie: Nie lubię TVNu ale nie szukam ich produkcji, żeby wystawić im 1 (zresztą TVP też mnie mocno irytuje)
Po trzecie: Nie jestem fanem Zenka i sam z siebie go nie słucham ale są różne gusta (nie tylko muzyczne) i chyba wypadałoby to uszanować

Ludwi

Nie ma to jak polityczyna und prawniczynana polityczyna & aktorzyna! Polskich filmów nie mam nawet zamiaru oglądać już nigdy więcej!

pierdantes

"Oskarowe"???? W którym miejscu? W jakiej niby kategorii? Podsuń to "arcydzieło" komukolwiek z Hollywoodu pod nos, to cię WYŚMIEJE w twarz.

ocenił(a) film na 10
dorotagniedziejko1998

Najlepszy film, najlepsza scenografia, najlpeszy film nie anglojezyczny, najlpesza muzyka.

pierdantes

Rozumiem, że pan pierdantes widział już wszystkie światowe filmy z 2020? (łącznie z tymi, które premiery światowe mieć będą dopiero za kilka miesięcy)

ocenił(a) film na 10
dorotagniedziejko1998

nie ważne co wyjdzie, ciężko będzie im pobić Zenka, myślę ze na pewno zostanie ogłoszony najlepszym polskim filmem. A jeśli chodzi o świat film na pewno zostanie zostanie uznany za klasykę gatunku, taki film po prostu MUSI dostać oskara.

ocenił(a) film na 10
pierdantes

na pewno zostanie też uznany za kanon filmów biograficznych jak i muzycznych

pierdantes

Skoro uważasz, że "musi wygrać", to idź i wyślij go Akademii.
"uznany za kanon filmów biograficznych jak i muzycznych" A widziałeś jakiś inny, by porównać?

ocenił(a) film na 10
dorotagniedziejko1998

widzialem setki filmów, mase muzycznych jeszce wiecej biograficznych . Juz ty sie nie buj mądrzy ludzie na pewno wyślą a Hoolywood doceni kunszt reżyserski.

pierdantes

Takiś ty "mądry", a nawet nie masz zielonego pojęcia o podstawowych zasadach ortografii (i to właśnie ty tymi swoimi "inteligenckimi" wypowiedziami srasz na własny kraj), a co dopiero o filmach.

ocenił(a) film na 10
dorotagniedziejko1998

ja lpeiej pisze niz ty czytasz i takaie sa fakty

pierdantes

No właśnie to ty jesteś tu osobą, która nie umie czytać ze zrozumieniem.
Pytanie tylko, czy jesteś po prostu jakimś randomem z podstawówki, który pierwszy raz wyszedł ze szkołą do kina, czy też opłaconym fejk-kontem Jacka Kurskiego.

ocenił(a) film na 10
dorotagniedziejko1998

o widze argumenty na hejcenie filmu sie skonczyły to teraz piszesz brednie na mnie. typowe dla troli

dorotagniedziejko1998

Raczej fejkowe konto. Wystarczy sobie zobaczyć profil. Zenek 10, Pianista 1. i Tyle w temacie tego człowieka finansowanego przez Kurskiego.

wark1

gdzie to się trzeba zgłosić po ten hajs? też se potroluje

wark1

Gdzie się trzeba zgłosić

ocenił(a) film na 10
wark1

kurski zyd nie nic nie zpalcil

ocenił(a) film na 10
wark1

ale film poezja magioa oczywiscie pisalem serio

ocenił(a) film na 10
wark1

po za tym co ma kurski do tego filmu kto inny jest reżyserem, kurski na pewnoi nie wymyslilby takiego super filmu

ocenił(a) film na 10
wark1

a pianista denny film nakrecony przez poedofila

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Szacun pierdantes! Popłakałem się xD

ocenił(a) film na 6
pierdantes

Mam wrażenie, że pomyliłeś leki. Ale spokojnie.

ocenił(a) film na 10
wark1

Jak zostać człowiekiem finansowanym przez Kurskiego? Akurat pilnie potrzebuję gotówkę.

ocenił(a) film na 1
Cukiereczek007

Załóż konto na Twitterze lansując pisiogród , hejtuj kidawe a Jacek sam cię znajdzie

ocenił(a) film na 10
nilsen

Potwierdzone info? Czy ktoś już tak zrobił i dostał pracę?

Cukiereczek007

Ja dostałam taką propozycję. Kasa 4 koła na rękę.Edit. I ponieważ wiem, że trolling kwitnie na potęgę, to zawsze będę piętnować i uczulać ludzi - nie wdawajcie się w dyskusje z fejkowymi kontami. One między innymi po to są, żeby ruch robić. Finansujecie ich, rozmawiając z nimi. 

ocenił(a) film na 10
Ananke32

Od kogo? Gdzie się mogę zapisać?

Cukiereczek007

Jak będziesz miała znajomości, to Ci może zaproponują

ocenił(a) film na 10
Ananke32

No to lipa...

ocenił(a) film na 9
pierdantes

Ten film mi bardzo przypominał ,,labambe" gdzie też mamy historię chłopaka który biegł za marzeniami i osiągnął karierę śpiewając covery na zabawach

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Nie piszesz chyba poważnie? To gniot nad gnioty.

ocenił(a) film na 5
dorotagniedziejko1998

no w każdym razie tu walka trolli tych co nie oglądali filmu..."Czuję, że to będzie największe polskie arcydzieło od czasów Smoleńska" i ocena 1

pierdantes

Zgadzam się. Nie oglądałem, ale czuję, że tak właśnie jest.

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Zdecydowanie. Muzyka to największy plus tego filmu. Czekam z niecierpliwością na płytę że ścieżką dźwiękową z "filmu" (cudzysłuw zamierzony). Murowana beka na każdej zakrapianej imprezie.
"jes" jes, jes"

ocenił(a) film na 6
go4it_xl

To Cię rozczaruję. W filmie nie ma piosenek Zenka.

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Qrwa dziś porównali go do Bochemian Rabsody , Oczywiście W TVPudelek o 19 30

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pierdantes

Wybitnym artyście?!

ocenił(a) film na 10
Crazy_Ivan

Przecież to jeden z najwybitniejszych polskich artystów sprzedał tysiące płyt zagrał setki koncertów, wszyscy zawsze się dobrze bawią. Jest mesjaszem disko polo

ocenił(a) film na 10
Crazy_Ivan

jakby papież polak żył to by go poprosił na prywatną audiencje

pierdantes

Jasiu Pawełko the 2nd chyba miał coś za uszami nie? :D

ocenił(a) film na 10
Crazy_Ivan

zenek jest co prawda mesjaszem disko polo ale na pewno swiety tez nie jest wiec by sie dogadali :)

ocenił(a) film na 6
pierdantes

Chyba o prywatną audiencję. Ciebie może Zenek zaprosi na audiencję.

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

myślisz ze to papież polak prosiłby zenka mogłoby tak bycć w koncu zenek jest mesjaszem disko polo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones