PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 386
ocen
2,8 10 1 39386
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Arcydzieło

ocenił(a) film na 1

Czuję, że to będzie największe polskie arcydzieło od czasów Smoleńska

ocenił(a) film na 10
majkalipcowa

w sumie gdyby disko polo było religią to zenek byłby papiezem wiec to mozliwe

pierdantes

pierdantes, grubo :) aż weszłam na twój profil. Jakimi kryteriami ty oceniasz te filmy? A zresztą, nieważne...

ocenił(a) film na 10
Ananke32

o które fi,y Ci dokładnie chodzi? Oceniam wedłóg kunsztu reżysera , gry aktorów., scenografii , muzyki i fabuły. Moje oceny jest czysto obiektywne

pierdantes

Hm, tak jak napisałam... nieważne. Przy okazji - warto mieć pod ręką słownik i sprawdzać znaczenie słów.

ocenił(a) film na 9
pierdantes

W sumie o królach innych gatunków muzycznych w większości są filmy to i musiał się znaleźć film o królu disco polo dla kontrastu

pierdantes

Bardzo podobał mi się Czeczot. Świetny był Jan Frycz. Scenografia, klimat tamtych lat, poczucie humoru. Sporo plusów jak na tak hejtowany film.

Dizzyboy

No Smoleńsk trudno jest przebić. ;-) Chyba tylko "Gulczas a jak myślisz" może stawać w szranki z takim arcydziełem kinematografii. :-)

ocenił(a) film na 10
Chlor_3

ogladalem dziś ten gulczas mocne 6

pierdantes

Chyba w skali stu stopniowej. :-)

ocenił(a) film na 10
Chlor_3

poziom zenka ot nie jest wiadomo , ale film nie jest tragiczny

Dizzyboy

Ja rozumiem że można nie lubić Pisu, Kurskiego, Zenka czy całego Disco Polo. Ale dawać z góry 1 bez obejrzenia filmu, to już trzeba mieć nierówno pod sufitem lub być skończonym idiotą. A takich widzę tu pełno. Wielcy krytycy od siedmiu boleści.

ocenił(a) film na 10
Dizzyboy

I rozumiem, że oceniłeś ten film na podstawie tego przeczucia?
Właśnie przez takich ludzi nie warto ufać ocenom na filmwebie. Wystawianie oceny przed obejrzeniem filmu jest totalnie żałosne. Czujesz że będzie zły? Nie interesuje Cię? Okej, omiń i obejrzyj coś innego zamiast sztucznie zaniżać statystyki. Bez pozdrowień.

ocenił(a) film na 9
Dizzyboy

Co ty masz do Smoleńska?

ocenił(a) film na 6
placzliberalow

No dobra Smoleńsk był słaby. Myslę, że amerykanie zrobili by z tego tematu zdecydowanie lepszy film.

ocenił(a) film na 3
placzliberalow

Że to jedna z największych srak, jakie zgotowała nam polska kinematografia, niesmaczny szczególnie w kontekście ofiar, które zasłużyły na więcej niż polityczny, badziewnie wykonany kawał barachła.

ocenił(a) film na 6
Dizzyboy

Czujesz i dajesz 1? To dużo wyjaśnia skąd ta ocena na FW.

ocenił(a) film na 6
majkalipcowa

Głupi fiut i tyle wk..wiają mnie takie ćwoki. A później patrzysz nota 5 a film bardzo ciekawy.

ocenił(a) film na 2
Dizzyboy

Byłem, widziałem, przeżyłem. Smoleńska to nie przebije, choć też "dobre". Film nijaki. Po prostu się ogląda. Nawet to jakoś nie wciąga. Bieda ogólnie.

ocenił(a) film na 9
Dizzyboy

To dlaczego dałeś 1 skoro arcydzielo

ocenił(a) film na 6
Dizzyboy

Dlaczego tępy wuju oceniasz film, którego nie obejrzałeś. Przez takich złamasów jak ty nie można zorientować się czy film jest OK czy lipa.

ocenił(a) film na 10
malone_lu

film jest super 10/10 on pewnie sie pomylil i dal 1 zamiast 10

Dizzyboy

NIE MARTW SIĘ. Vega i jego gówna w postaci ''Polityka'' dawno piastuje to miejsce.

Dizzyboy

Byłeś na tym filmie, czy dajesz 1 dlatego, że jest o osobie z dico polo?

ocenił(a) film na 3
Dizzyboy

Zdecydowanie się nie zgadzam, film przeciętny, ale nie jest to jakiś gniot totalny. W szranki ze Smoleńskiem za to spokojnie mogłyby stanąć: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3, Studniówk@, Futro z misia, Diablo: Wyścig o wszystko, Serce do walki i 365 dni, a to tylko na przestrzeni dwóch lat. A tu nowe gnioty pewnie już w drodze :O

Dizzyboy

naprawdę konieczne jest zaniżanie oceny zanim nawet się film obejrzało ??? to był średni film na ocenę przynajmniej 4 i każdy krytyk znający się na swojej pracy niżej od tej oceny by nie zszedł. I przez takie osoby ciężko stwierdzić coś o filmie po ocenie na filmwebie

ocenił(a) film na 1
Dizzyboy

Solidne 1. Dziękuje!

ocenił(a) film na 6
Random_filmaniak

Oglądałeś ?

Dizzyboy

A gdzie tam! 365 to dopiero jest hicior. Smoleńsk przy tym to niezle kino akcji :)))

ocenił(a) film na 5
Dizzyboy

żenada to ocenianie filmu bez jego oglądania - pomyliłeś strony (to filmowa a nie polityczna)

ocenił(a) film na 1
lawrencl

Powstanie tego filmu to polityka.

ocenił(a) film na 5
aferry

Być może, ale ocenianie filmu bez oglądania to kłamstwo w stosunku do fanów kina...

lawrencl

To akurat prawda i częsta praktyka tutaj. Przez to oceny są niewiarygodne.

ocenił(a) film na 1
lawrencl

klamstwem jest publikowanie takich filmow i muzyki disco-polo

ocenił(a) film na 5
aferry

Kłamstwo – wypowiedź zawierająca informacje niezgodne ze stanem faktycznym. Ty oceniłeś film , nie oglądając go (w jakim celu?). Filmweb – polski serwis internetowy poświęcony filmom i ludziom kina. Politycznych frustratów i kłamców powinni banować...

ocenił(a) film na 1
lawrencl

nasuwa mi sie taka oto mysl...jak zle sie mowi i pisze o dsco-polo to zaraz wystepuje atak ze stony ich wyznawcow...

ocenił(a) film na 5
aferry

Tu się ocenia filmy a nie polityków i gatunki muzyczne

ocenił(a) film na 5
aferry

Tu nikt nie atakuje przeciwników disco polo tylko ludzi którzy oceniają filmy których nie oglądali

ocenił(a) film na 5
aferry

https://www.filmweb.pl/film/Disco+Polo-2015-716498 do filmu "Disco Polo" którego producentem był tvn nie miałeś zastrzeżeń :)

ocenił(a) film na 1
lawrencl

nie widzialem filmu disco-polo i nie zamierzam takiej chaltury ogladac i słuchac !!! Jesli TVN to zrobil to...TVN rowniez zaprezentował u siebie film reportaz braci Sekielskich ,niestety Twoj uluniony TVP nie zrobił tego ?!

ocenił(a) film na 5
aferry

TVP nie jest moją ulubioną tv (tvn też zresztą nie) :) A dlaczego mieliby zaprezentować skoro tvn był pierwszy - kto chciał obejrzał. Zresztą filmweb nie jest od oceniania reportaży, stacji tv, gatunków muzycznych (chyba że filmwej), polityków tylko od oceniania filmów (po obejrzeniu)

ocenił(a) film na 5
aferry

Nie widziałeś, nie oceniaj

ocenił(a) film na 5
aferry

są inne strony do wyrażania frustracji polityką...

lawrencl

Zgadzam się. TVP promuje Zenka i to mu nie pomaga, bo ludzie łączą go tylko z jedną opcją polityczną. Mi z tą opcją zdecydowanie nie po drodze, ale na film poszłam z ciekawości, bo jest o Zenku głośno od tygodni. I ani trochę wyjścia do kina nie żałuję. Uważam, że warto.

ocenił(a) film na 6
aferry

Disco Polo to polityka? Nie żartuj.

ocenił(a) film na 1
majkalipcowa

polityka to powstanie filmu przez TVP

ocenił(a) film na 1
Dizzyboy

Arcykupa pisuarska.

Dizzyboy

Może arcydzieło to tak nie do końca, ale ja lubię tego typu muzykę, a przeboje Akcentu to chyba znam wszystkie. W końcu juwenalia, czy wesela to zawsze lecą jego piosenki. Film widziałem i dla mnie jest po prostu fajny.

ocenił(a) film na 1
Dizzyboy

Masakra ,nudy ,nudy ,nudy.

ocenił(a) film na 5
Dizzyboy

 Bardzo cenna opinia.

Dizzyboy

Zenkowi tylko o hajs chodzi, bo on chorych nie leczy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones