PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 396
ocen
2,8 10 1 39396
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości jakim szkodnikiem jest Kurski?

ocenił(a) film na 1
forgetaboutit

Niestety TVP to już największe dno

jarek1990

tylko dla lewaków

ocenił(a) film na 4
xatt1975

Co tylko dla lewaków? Błagam cie..ta propaganda, która wylewa sie z wiadomości tvp.. trzeba być głupim żeby nie widzieć.. bez wzgledu na to czy sie jest "lewakiem" czy "prawakiem".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
xatt1975

Tvn nie jest telewizja publiczna tak samo jal Tvp republika czy Trwam, Polsat.Natomiast wiadomosci tvp sa nadawane w mediach publicznych za, ktore placimy abinament. Do ktorych ludzie maja wiekszy dostep. Ja np mam tylko 1 i 2... jak zdarza mi sie obejrzec wiadomosci.. to.naprwde tylko dla beki.. a niekiedy jestem.mega zażenowana...zawsze media sprzyjaly jakiejs wladzy..ale to co sie tam teraz "odwala" to jest propaganda bardzo niskich lotow.. bardzo..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
xatt1975

To nie jest odpowiedz na moj komentarz.. zreszta prosze sie.nie obrazic ale takie teksty typu jak ktos nie jest katolikiem, chrzescijaninem to jest zly... nie uwazam aby to definiwało człowieka..i takie dzielenie ludzi ci dobrzy bo, ci zli.. uwazam to za pewna ignorancje takze nie bede dyskutowac bo nie ma to sensu. Tak jak.mowilam material np o wyborach prezydenckich, peany na czesc obecnego prezydenta i obsmiewanie reszty.. dla mnie to.nie jest prawda:) bo ta waidomosc powinna byc obiektywna. Pozdrawiam i zycze wszytkiego dobrego

Sandra_105

Pozdrawiam i zycze wszytkiego dobrego A przede wszystkim przyjrzenia na oczy!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Propaganda TVP jest zdecydowanie większa niż TVN w TVP jest jak w Telewizji Korei Północnej cały czas tylko mówią jaki to dobry jest rząd Pis-u i jacy źli są sędziowie osoby lgbt i politycy po za Pisem TVP po prostu indoktrynuje.

jankowals1234

Propaganda TVN jest zdecydowanie większa niż TVP. w TVN jest jak w Telewizji Korei Północnej cały czas tylko mówią jaki to zły jest rząd Pis-u i jacy dobrzy są lewacy sędziowie osoby lgbt i politycy PO. TVN po prostu indoktrynuje.

xatt1975

W Korei Północnej nie mówią, jaki rząd jest zły więc nie trafiłeś.

capoeira87

Szkoda czasu na trolla opłacanego przez rząd(lub jeszcze gorzej, jeśli jest trollem z własnej nieprzymuszonej woli)...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

A ty sam cos potrafisz napisac czy juz calkiem "mozg "Ci wypalilo
Przepraszam ze uzylem slowo mózg .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

To jest właśnie problem ludzi o ograniczonym myśleniu- jak ktoś nie jest z pis to na pewno jest z po... zacznij używać mózgu, zamiast słuchać propagandy z jednej, czy drugiej strony. Ja nie jestem za pisem, nie jestem za po. Jestem za zdrowym rozsądkiem i myśleniem. Jeśli Ty jesteś przeciw to Twoja sprawa i Twój problem. Włącz myślenie jeśli potrafisz to zrobić. Powodzenia

capoeira87

capoeira87 napisał "W Korei Północnej nie mówią, jaki rząd jest zły więc nie trafiłeś."

Mówią, że zły jest rząd opozycyjny z Korei Południowej.

xatt1975

Proszę Pana, czytam Pańskie wypowiedzi i oprócz świadomości że jest Pan człowiekiem wykształconym, i dalece elokwentnym, odnoszę wrażenie że w tym całym podziela świata na złych i dobrych, czarne i białe umyka Panu sens i idea demokracji. To czemu Pan właśnie przyklaskuje to władza totalitarna, ze wszystkimi jej przywarami.

rondi16

Szanuję Pana opinię, do której ma Pan absolutne prawo. Pozwolę sobie pozostać jednak przy swoim światopoglądzie i swoim zdaniu, które wyrobiłem sobie poprzez wiele życiowych doświadczeń i społecznych obserwacji. Trochę już żyję, jak mój nick wskazuje... Bardzo dziękuję Panu za miłe słowa odnośnie mojej osoby. Na tymże forum pozytywne wypowiadanie się o kimś to rarytas. Dla mnie też zdarza się stracić cierpliwość i odpisać w sposób, jakiego potem żałuję, a to dlatego że mam zszargane nerwy poprzez wieloletnią pracę akademicką z różnymi uczniami...i nie ukrywam, że słowa, których na uczelni nie wolno mi użyć, tu czasem są mojego autorstwa, wiadomo internet sprzyja pseudo-anonimowemu paplaniu, aczkolwiek jak napisałem wcześniej nie jestem z tego dumny. I tak, jak wskazuje mój awatar - Obóz Narodowo Radykalny popieram całym sercem i utożsamiam się z Jego ideałami. Choć zapewne różnimy się światopoglądowo - Pozdrawiam Pana serdecznie.

ocenił(a) film na 1
xatt1975

Chlopcze z onru.... zajmij sie realnym zyciem. Wstyd byc dumnym z popierania tak brudnej i zdeprawowanej organizacji.

ocenił(a) film na 1
xatt1975

Gnoj obraza lewakow i inaczej niz on myslacych a popiera partie komunistyczna ktora rzadzi w tym momencie w naszym kraju :D

xatt1975

Popierasz faszystów? Gratuluję intelektu....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Czy pan skończył przynajmniej szkołę podstawową?

xatt1975

Po pierwsze proszę się dokształcić, ponieważ PiS to partia LEWICOWA. Polacy nie rozróżniają tych pojęć, a więc spieszę z tłumaczeniem. Lewak to osoba, która najprościej mówiąc jest za tym aby "rozdawać pieniądze", czyli za tym aby zabrać tym co zarabiają lepiej i dać tym, którzy zarabiają mniej. Prawica jest temu przeciwna. Osoby o poglądach prawicowych uważają, że nie jest fair zabierać ludziom ich ciężko zarobione pieniądze i każdy powinien sobie radzić sam. Prawica i lewica odnosi się do gospodarki. Biorąc pod uwagę ilość pieniędzy jaką PiS rozdaje można stwierdzić, że jest to partia mocno lewicowa o skrajnie konserwatywnych poglądach. Kolejna sprawa, która mnie poruszyła - to, że ktoś nie głosuje na tą PiS nie znaczy, że ma swój kraj gdzieś... Ludzie, którzy mają swój kraj gdzieś nie chodzą na wybory. Poza ty problem z PiS polega na tym, że łamią na każdym kroku konstytucję, w sądach są sądzeni przez własnych sędziów, których wybierze Ziobro... To tak jakby przestępcy byli na rozprawie sądzeni przez własne matki. To co mnie również przeraża to wzbudzanie nienawiści wobec innowierców, osób LGBTQ oraz wszystkich ludzi, którzy różnią się od przeciętnego Kowalskiego. Jeśli ktoś nie widzi nic złego w sianiu nienawiści oraz (o zgrozo!) powołuje się przy tym na Kościół, radzę mocno to przemyśleć i zdać sobie sprawę z tego, że to jak ja żyję nie jest jedyną słuszną drogą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

A wiesz, że jeśli chodzi o lewicowość PiS, to rzeczywiście prawicowa Konfederacja mówi dokładnie to samo, co kolega wyżej?

ocenił(a) film na 1
azureswan

Po całości, PRAWDA

azureswan

Morda tam lemingozo

azureswan

Panie, u nas wszystko stoi na głowie, to i pojęcia "prawica", "lewica" nijak nie przystają do książkowych definicji. Prawicowy, lub lewicowy, jest ten, który się takim okrzyknie i koniec. Prawdziwych komunistów w Polsce też nie było, ale każdy wie, że komunizm mieliśmy. Jesteśmy krajem paranoi. Taki Nasz urok.

xatt1975

"i taka właśnie rola telewizji publicznej" - robić permanentną kampanię wyborczą rządzącej partii! "i dlatego jest finansowana z funduszy publicznych". Ciekawe czy tak samo myślałeś o telewizji publicznej za rządów PO-PSL.

Sandra_105

Nawet Kim Dzong Un mógłby się wiele od TVP nauczyć. ;-)

xatt1975

ONR i takie uwielbienie PiS komuny. Katastrofa.
Chyba Ci się człowieku coś pomieszało pod beretem, a raczej zakutym narodowo socjalistycznym hełmem :)

ocenił(a) film na 1
xatt1975

TVN to telewizja prywatna, podobnie jak Republika, Polsat. TVPiS to telewizja publiczna. Taka różnica. Resztę sobie dopowiedz, choć w to wątpię.

xatt1975

Fajne masz logo ale czemu wszyscy musimy widzieć że lubisz marszczyć prawą ręką?

ocenił(a) film na 4
browne_2

NIE TWÓJ LEWACKI INTERES czy marszczy i którą ręką

AchitofelGilonita

Jakim trzeba być trepem żeby dac takiemu filmowi 9? A jakim trzeba byc żeby używać słów bez ich rozumienia. Miłego pustego życia Ci życzę

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AchitofelGilonita

a ty dalej fapuj tą falangą ignorancie, tylko nie nabaw się syndromu zwichniętego łokcia

ocenił(a) film na 4
browne_2

i co? wygrał wasz trzeskoski? ZESRAŁ SIĘ! Duda rulez PIS rulez ! Na pohybel lewactwu ! buahahahahaha!!!

ocenił(a) film na 3
browne_2

Czytam tak sobie tę porywającą dyskusję i widzę, że zmniejszył na 8. Ciekawe czy dostrzegł jakieś wagi po ponownym obejrzeniu, czy musial się przespać :D

ocenił(a) film na 4
mariuszym11

i co? wygrał wasz trzaskoski? ZESRAŁ SIĘ! Duda rulez PIS rulez ! Na pohybel lewactwu ! buahahahahaha!!!

ocenił(a) film na 1
xatt1975

czy z tobą wszystko ok ? obejrzyj sobie fakty tvn jedyne rzetelne wiadomości, a wiadomości z tvp nie da się oglądać bo tam poziom szamba już dawno wybił

ocenił(a) film na 4
Michal_1234

i co? wygrał wasz trzaskoski? ZESRAŁ SIĘ! Duda rulez PIS rulez ! Na pohybel lewactwu ! buahahahahaha!!!

ocenił(a) film na 1
AchitofelGilonita

proponuję wizytę u psychiatry

Sandra_105

Błagam Sandra, nie ośmieszają się przed milionami internautów głuptasku...
TVP to najlepsza telewizja i taka jest prawda.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) film na 1
HRA

hahahahahaha

HRA

Buhahahahaha :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones