PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 397
ocen
2,8 10 1 39397
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Na FB Heliosa pojawił się teaser filmu, mała rzecz, ale cieszy

ocenił(a) film na 7
julpas201

Ciekawa jestem tego filmu, facet ponoc ma ciekawy zyciorys:)

cynaminek

Oooo ekstra! Też jestem mega ciekawa :)

ocenił(a) film na 9
susurrement

Obejrzyj oficjalny 25 sekundowy trailer, z wielkim napisem "Żenek" przez cały czas trwania :)
Wszystko z niego wynika :)

cynaminek

na takie ekranizacje biograficzne zawsze czekam najbardziej! choc disco polo nie slucham, opowiesc o tym czlowieku chetnie zobacze

Aleksandra_Wik

Disco polo to jedno. Można lubić lub nie (ja nie słucham, chyba że z musu na weselach);). ale to, ze Zenek jest megagwiazdą w tym kraju juz nie podlega dyskusji. Ja jestem ciekawa jak do tego doszedł, jak pracował na swój sukces, jak to wszystko wygląda od kulis.

Tola101

Nie macie przerwy teraz TVP? Wyszlibyście na papierosa. Ciekawa postać? Ciekawa muzyka? Przecież to najniższy poziom jaki jest możliwy. Ludzie chcą się bawić na weselach - niech się bawią. Ale w telewizji publicznej? Bo Kurski jest tak prosty że przy stole je rękami? Za 2 mld dotacji?

ocenił(a) film na 1
marekceglowski

Nie prawda,on nie używa rąk,żre pyskiem prosto z michy.

Aleksandra_Wik

Jakby nie było Zenek zrobił karierę w naszym kraju, nie ma imprezy, wesela bez Zenka :P Jestem ciekawa jego życiorysu to fajny i miły temat :D Zwykły chłopak ze zwykłego domu robi mega karierę :D Tylko życie pisze takie scenariusze :D

cynaminek

filmy biograficzne sa zawsze najciekawsze bo pokazuja prawdziwa hisorie a nie fikcje. a zycie pisze czasami zaskakujace scenariusze..

Barabarra

los chce z nami grać w pokera..czy to parafrazowałaś? :D

Barabarra

wlasnie jestem mega ciekawa, jaka biografie mial pan Zenek.. naprawde mnie fascynuej jego droga do bycia najbardziej rozpoznawalnym artysta disco polo :)

katarzyna_kostrzanowska

mnie to nawet bardziej jego zycie prywatne ciekawi :D

marikaPos_2

Też jestem ciekaw, czy podejdą do tego bardziej ze strony twórczości czy życia prywatnego.

maksymilian_pankiewicz

Też jestem ciekaw czy jesteście ślepi czy głusi - autorytet w sferze muzycznej i życiowej - Zenek. W życiu istnieje coś więcej niż kasa z PIS którą bierzecie. Istnieje szacunek do samego siebie - współczuję!

katarzyna_kostrzanowska

To może być bardzo ciekawe. Poza tym Krzysztof Czeczot, który gra Zenka to fajny i utalentowany aktor. Cała obsada dobra, wstydu absolutnie nie ma. Obstawiam, że sale kinowe będą pełne.

julpas201

Zaczyna się dziać ;3

millennaa

3 złote od wpisu. A więc Kurski promuje tylko najlepszą muzykę, co tam Chopin - jeśli Zenek Martyniuk ma swoje ulubione 3 nuty które stosuje w każdej piosence.

julpas201

mnie też cieszy, jednak czy dla śmiechu czy na serio, chciałabym obejrzeć film o naszej gwieździe disco polo :D

Betty_Lou

Podeszli do tematu dośc serio bym powiedziała, jak guglam to jest kilka mocnych nazwisk i 2 oaktorów grających młodszego i starszego Zenona, a i ta jego żona tak bliska oryginałowi a nie jakaś sztuczna panienka.

gowinska

obsada aktorska wydaje sie naprawde przemyslana, tym mocniej sie ciesze na premiere :)

gowinska

fajnie, że nie potraktowali tematu po macoszemu, mamy tutaj duży potencjał na hit!

julpas201

mnie też mocno cieszy :) zawsze byłam mocno ciekawa biografii pana Zenka :))

julpas201

Święte słowa! Sam nie słucham, ale nie wstydzę się rpzyznać, ze znam teksty piosenek, poza tym, człowiek świetnie bawi się przy tej prostej, skocznej muzyce   nie bawmy się w zaprzeczenia!

maksymilian_pankiewicz

Może nie jestem fanką disco polo, ale akurat pana Zenka bardzo lubię i szanuję. Jets pracowitym człowiekiem. Potrafi dać jednej nocy 3 koncerty. Każdy w innym mieście. Wow! Z niecierpliwością czekam na film.

Betty_Lou

To prawda wyróżnia się ciężką pracą... Zasłużył na film, na fanów, ma dorobek :) Kto lubi ten zrozumie, a kto nie... Sąinne filmy dla niego ;)

maksymilian_pankiewicz

Jakiej prostej i skocznej jak Kurski stawia to ponad Chopinem. Jaki lider partii taka muzyka.

julpas201

Czekam na oficjalny zwiastun... Czuję mocny dreszczyk ciekawości ;)

grzechu_malarzyk

Ooo tak, też czekam aż uchylą rąbka tajemnicy :D

Ulalaj

Nie lubie tego rodzaju muzyki, ale film obejrze. Obsada wyglada obiecujaco. Zobaczymy:)

Lencuszka

tez nie słucham, a znam niemal każdy utwór, tak jego muzyka zakorzeniła się do polskiej świadomosci ;)

julpas201

po biografii "Zycie to są chwile" chętnie bliżej poznam losy i życie tego muzyka :)

julpas201

Po przeczytaniu książki „życie to są chwile”, chętnie obejrzę film :) sama książka jest ładnie wydana, fajnie napisana, dobrze się czyta, szczególnie jeśli jest się fanem od początku istnienia grupy. Nie mogę się doczekać wizyty w kinie!

julpas201

teaser naprawde przypadl mi do gustu, podobnie jak plakat - dzisiaj byla premiera!

julpas201

Jeszcze tak beznadziejnego teasera nie widziałam. I ta korona nad z.

julpas201

Dziś zwiastun na FB wyszedł jest też na Filmwebie. Jaranko jak dla mnie :)

julpas201

Już się nie mogę doczekać premiery :d Zwiastun jest super!

julpas201

Mnie cieszy ten film :D Bardzo fajny zwiastun i pomysł, by o Zenku zrobić film :D

nawrat6

Ja wolę koronę królów i Smoleńsk - efekty specjalne porażające bardziej niż paski w naszym TVPis

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones