PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 414
ocen
2,8 10 1 39414
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

... to pierwsze co przyszło mi na myśl :D
W związku z dużą sympatią do Zenka, z chęcią obejrzę ;)

polskizombie

Badziewian Rhapsody

ocenił(a) film na 9
bartekBoro

Nie można porównywać tych filmów.
To nasz własny, kompletnie niezależny "Żenek".
Bohemian Rhapsody nie miał w tytule odniesień do Żenady :D

NieMamSwojegoZdania

zgadzam się. Nie ujmując Zenkowi ale Freddie miał ponad 4 oktawy i olbrzymi głos.. Plakat to żenujące ściągnięcie z Bohemian Rapsody. Widać Polacy nie są kreatywni ściągając pomysły z innych

ocenił(a) film na 9
m_pulawska

Wprost przeciwnie! Nie da się odmówić twórcy plakatu kreatywności żartu :D Przeinaczony napis "Żenek" na splagiatowanym plakacie z opisem "Król Walentynek"? Mistrz!
Powinna istnieć oficjalna nagroda "Troll Roku". W kategorii Plakat facet dostałby Troll Roku Nobla!
Niesamowicie przemyślany geniusz :D

m_pulawska

Nie ujmując Zenkowi? Nie ma czego ujmować, bo tu niczego nie ma.

masquerade__

W samo sedno :)

masquerade__

Trafnie

m_pulawska

Jak mozna byc kreatywnym sluchajac DP :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
pierdantes

Boże, aż mnie z zażenowania skręciło jak przeczytałam ten komentarz. Brak gustu I tyle yh.

ocenił(a) film na 10
Obcaowca

Co? Pomijając ze to ćpun i pedał, bo artysci są jednak ekscentryczni i na wiecej mozna im pozwolić. To pzrecież ten ferdi grał taka samą jak nie większą chałę , co zarzucacie Zenkowi. Zenek to taki polski fredi tylko chyba nie ćpa i nie jest pedałem. PRzynajmniej w filmie nic takiego nie pokazali.

ocenił(a) film na 1
pierdantes

Tyle że Freddie Mercury miał dobrą muzykę ;) Ale komu to mówię, ocenił pan film na 10 gwiazdek to się dotrzeć nie da, miłego dnia.

ocenił(a) film na 10
Obcaowca

Co? Przecież fredi gral takie samo kiczowate diskopolo jak zenek tylko ze po angielsku . Różnica jest tylko taka pomijac jego preferncje czy zamiłowanie do ćpania, że miał szanse się wybić na świecie bo nie meiszkal w zapyziałej w tamtych czasach polsce tylko w Lodnynie . Jakby ich zamienić to pisałbyś odwrotnie teraz. Choc nawet nie bo o polskich cpunach nikt filmów nie kreci. Chyba ze sa wybitni jak rysiek ridel ale do nigo obydwu tym tandeciażom daleko.

polskizombie

Też miałam takie skojarzenie :) Bardzo pozytywnie!

użytkownik usunięty
polskizombie

Amerykanie stworzyli biografie Queen i Eltona Johna. Na warsztacie ma być biografia Davida Bowie. A Polacy nie chcą być gorsi i postanowili stworzyć swojego ,,rocketmana''.

E, gdzie tam tamtym trzem do Zenka... Tylko czemu plakat żywcem zerżnięty z BR?

użytkownik usunięty
dzikaxxx

Bo nasza współczesna szkoła plakatu woli zrzynać z zagranicznych niż stworzyć coś nowego.Beztalencia i tyle.

dzikaxxx

Jak się inspirować to tym co najlepsze. Po prostu

ocenił(a) film na 9
dzikaxxx

Ten film to jeden z najlepszych trolli jakie widziałem od czasów generała Kuf'a Drahrepus'a :D
"żenek" - król walentynek? :) Boski troll :D wręcz żenujący, odwołując się do tytułu.
Stąd jak sądzę plagiat plakatu/okładki. I nie tylko BR, Rocket Man miał bardzo podobny.
Ponoć żenkowi w tej wersji rzeczywistości porwą syna żeby było jeszcze lepiej niż na plakacie.

Podobno Universal chce kupić scenariusz. 1. Zenon, 2. Elton John, 3. Fredie. Taką hierarchie tam mają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
polskizombie

Po wiem Ci ze ciekawość mnie zżera :)))

polskizombie

Chętnie poznam mojego idola bliżej! :D Na takie filmy warto czekać

polskizombie

Mnie też tak się skojarzyło :) Myślę, że wyjdzie z tego fajna i ciekawa historia z fajną muzyką :D

polskizombie

Obejrzę, bo w lutym kiedy film będzie miał premierę, każdy będzie mówił tylko o tym. Poza tym bardzo fajna obsada.

ocenił(a) film na 10
Tola101

A co! Lubię Zenka i się nie wstydzę ze pójdę na premierę

Mala_kinomanka

Ja się wstydzę, że nikt nie umie odróżnić dobrej muzyki od chłamu. A podobno są lekcje muzyki w szkole.

marekceglowski

Przeciez muzyka w szkole to nie muzyka, tylko patriotyczna propaganda.

ocenił(a) film na 1
polskizombie

czy wszyscy, którzy skomentowali to porównanie pozytywnie, to trolle?

merskywalker

Mysle że ludzie z poczuciem humoru i z sympatią do Zenka

polskizombie

Trolle to chyba właśnie ci co negatywnie pisza? ;)

merskywalker

Chyba nie wiesz jak dużo ludzi słucha disco polo i chętnie pójdą na ten film :) Nawet jak ktoś nie przyznaje sie publicznie, że słucha to lubi potupać nóżką do Zenka :P :D

ocenił(a) film na 1
polskizombie

Trzeba być na kwas...trzeba być pod wpływem oparów taniego kleju wdychanyego z torby z biedry, żeby dokonać takiego zestawienia.

polskizombie

Porównywanie Zenka do Freddiego, to jakby porównać porucznika Franka Drebina do Enrico Palazzo ;)

polskizombie

Hejtuja a nie widzieli jeszcze :D Dzisiaj dopiero zwiastun wyszedl, jak dla mnie bomba :D

ocenił(a) film na 1
sukineczka

Typowa beneficjentka 500+

polskizombie

Dobre :D. Ja również chętnie obejrzę.

polskizombie

Radomian Rhapsody

polskizombie

No to współczuję Ci takich skojarzeń i wszystkiego najgorszego

polskizombie

Cóż, jaki kraj, takie Bohemian Rhapsody... Wstyd wstyd wstyd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones