PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33486}

Zeszłego roku w Marienbadzie

L'année dernière à Marienbad
7,6 4 575
ocen
7,6 10 1 4575
8,4 18
ocen krytyków
Zeszłego roku w Marienbadzie
powrót do forum filmu Zeszłego roku w Marienbadzie

Jest juz 00.30 film mial byc o polnocy, ja pierdziele zamiast tego puszczaja jakichs dziadkow co gadaja o II wojnie swiatowej. O II wojnie juz sie dosc naogladalem a teraz chce film !!!

ocenił(a) film na 6
Dman

Cudem tylko nie zaspałem. Film zaczął się o 00:53 ale nagrałem. :)
Własnie robię i jutro będę miał gotowy divx. :)

użytkownik usunięty
badzi0r

Zazdroszczę:) Ja niestety usnąłem za dwadzieścia pierwsza. Brawo TVP - nie dość, że dobre filmy dajecie tak późno, to do tego bez uprzedzenia przesuwacie je na jeszcze późniejsze godziny.

jedynka=oszustka, ja niestety czekałam tylko do 0.40 bo następnego dnia musiałam iść do szkoły. W sumie teraz żałuję że przeczytałam że film zaczął się 13 min. później bo tyle bym jeszcze poczekała://

Dman

To było wredne... Tym bardziej, że wciśnięty do programu, nigdzie nie zapowiedziany dokument tarktował o 17 IX. W porządku. Zaczął się jednak już 18 IX. Ciekawe kto chciał go oglądać, tym bardziej, że nikt o nim nie wiedział?
Do filmu dosiedziałem. Normalnie chodzę spać później, ale wczoraj byłem szczególnie zmęczony... Być może więc tylko mi wydał się film tak dziwny, ale i fascynujący.
Zapraszam na minirecenzję, a TVP pokazuję język :P

ocenił(a) film na 9
Woyciesz

Byłem nieźle wkurzony, kiedy zamiast tak bardzo wyczekiwanego filmu zaserwowano mi dokument drugiego sortu. Gdyby chociaż poinformowano o tym w jakiś sposób, a tak nawet nie miałem pewnosci, czy "Zeszłego roku..." zostanie puszczone potem. Na szczęście warto było czekac, niesamowity film, nowatorski w porównaniu nawet ze współczesną kinematografią. Prawdziwe objawienie.

Dman

Nie wszystko stracone:

http://www.avaxhome.ru/misc/marienbad_by_resnais.html

P.S. I nie narzekajcie. Dokumenty o wojnie to też rzadkość na TVP, warto i je zobaczyć. ;)

ocenił(a) film na 10
Dman

w najbliższą niedzielę (13 V 07) TVP1 znów wyemituje "Zeszłego roku w Marienbadzie" o równie kosmicznej porze, co poprzednim razem...

ModernoGatto

Całe szczęście, że znowu leciało, ostatnim razem (koło września) nie nagrało mi się ostanie 20 minut więc wcale nie oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones