PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10238}

Zew krwi

The Call of the Wild: Dog of the Yukon
6,5 350
ocen
6,5 10 1 350
Zew krwi
powrót do forum filmu Zew krwi

Moim zdaniem jest to adaptacja filmowa najbliższa książce Londona. Dowodem na to jest fakt, że większość tekstu czytanego przez narratora w filmie jest identyczna z oryginałem książkowym. Różnic jest mało:

- Nie ma, jak Buck ratuje w barze swego pana
- Nie ma walki z jeleniem
- Nie ma napadu na Indian z wychudzonymi wilkami i Buckem
- W książce nie ma znajomej Thorntona, natomiast w filmie jest

ocenił(a) film na 8
frycio80

O jeszcze jednym zapomniałem, dobra rola Rugter Hauera, chociaż raz stało się, że nie jest czarnym charakterem. Czarny charakter to jego wzorzec.

ocenił(a) film na 8
frycio80

Dobrze, że pies nie jest owczarkiem niemieckim lub alzackim, tak jak było w poprzednich adaptacjach.

ocenił(a) film na 8
frycio80

O jeszcze jednym zapominałem, o dobrej roli Rugter Hauera, chociaż raz oderwano go od grania czarnego charakteru. Tak sobie wyobrażałem bohatera mojej książki, właśnie Rugter Hauera.

ocenił(a) film na 9
frycio80

Obejrzałem dzis, bo kończę czytać biografię Londona. Dzięki za uwagi8

ocenił(a) film na 8
rawkaz

Myślałem, że tu nikt już nie napiszę. Z góry przepraszam za tyle postów, ale miałem problem z edytowaniem. Jeszcze dopiero zaczynałem przygody z książkami. Z filmami to było wtedy różnie. Zgłosiłem usunięcie takiego samego posta o Rutger Hauerze i nic nie pomogło. Fajnie, że ktoś się chociaż zainteresował tak zapomnianym filmem, a tym bardziej Jackiem Londonem.

ocenił(a) film na 9
frycio80

Zawsze lepszy Rutgerem Hauerem, niż ten najnowszy Harrisonem Fordem. Nie oglądałem i raczej będę omijał z daleka, bo nie wyobrażam sobie Bucka wygenerowanego komputerowo i Indiany Jonesa jako jego Pana. Choć w myśl najnowszych ekologicznych trendów, to pewnie w tym filmie nie wiadomo, kto jest czyim panem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones