PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652062}

Zjawa

The Appearing
3,4 1 295
ocen
3,4 10 1 1295
Zjawa
powrót do forum filmu Zjawa

Temat znany, wyśmiewany a jednak lubiany i oglądany pomysł standardowy natomiast samo prowadzenie widza przez film nie najgorsze ,średnia gra aktorska film ratuje kilka pobocznych wątków które na koniec filmu komponują się ładnie w całość.Film jednak przewidywalny do bólu ŚREDNIAK GATUNKU

ocenił(a) film na 4
flisek1987

mam podobne zdanie, z czego gra aktorska wypadła najsłabiej. dużo powstało straszaków o opętaniu (sam pewnie oglądam jeden/dwa miesięcznie), ale ten różnił się od większości, więc plus mu za to

ocenił(a) film na 6
kryslav

fakt z klilku, kilkunastu jakie oglądałem ten rzeczywiście także mi zapadł w pamięć tak jak napisałeś za to plus

ocenił(a) film na 2
flisek1987

Mogę spytać czymże to utkwił w Twojej pamięci?

flisek1987

Nie pamiętam kiedy nie obejrzałem horroru do końca. Ten jest pierwszym od bardzo dawna.
Film wyłączony w 28 minucie. Powodem wyłączenia była rażąco sztuczna gra aktorska. Żona policjanta - zlituj się Panie! jej mimika twarzy wydawałoby się, że nie wie w którym momencie ma być smutna a w którym wesoła.
Scena przesłuchania - o matko bosko kochano! Gościu jest pierwszy dzień w pracy a zachowuje się jakby wiedział wszystko o wszystkim, do tego te sztuczne, zbyt duże zaangażowanie w sprawę.
Ale najgorsza w tych 28 minutach była pierwsza scena filmu małolatów przy ognisku. "NO SUZY NO! ...IT'S A BAD PLACE MAN" - Tak sztuczne, że zaszczypało w oczy

ocenił(a) film na 6
trzeciejajo

wiadomo gusta i guściki ja momentami przyznaje zmęczyłem,ale nie żałuje.

ocenił(a) film na 2
trzeciejajo

Drewno,drewno i jeszcze raz drewno.
Podobny do naszych paradokumentów.

trzeciejajo

"Gościu jest pierwszy dzień w pracy" WIdać jak dokładnie obejrzałeś film. A co do ostatniego zdania to sam jesteś sztuczny. Jak obejrzysz więcej horrorów o tej tematyce to się wtedy wypowiadaj.

Andrzejek324

Czy ja Ciebie obrażam? To było moje zdanie i je uszanuj. Tak Cię to boli, że film był dla mnie poniżej poziomu?
Więcej szacunku do ludzi człowieku.

trzeciejajo

A czy ja ciebie obraziłem? Nazwanie kogoś sztucznym odebrałeś jako obrazę? Przykro mi, ale chyba nie wiesz w ogóle co to jest obraza.

Andrzejek324

Twoja wypowiedź była obraźliwa. Więc tak, obraziłeś mnie. Więc nie pisz tutaj więcej bo jak ktoś pisze wypowiedzi bez szacunku do drugiej osoby to jest dla mnie po prostu ścierwem. Żegnam.

trzeciejajo

Gdybym nie miał do ciebie szacunku to nawyzywał bym cię od ch... czy ku... . Napisałem jedynie , że sam musisz być sztuczny a to nie jest żadna obraza. Jak się nauczysz co to jest obraza to się wtedy wypowiadaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones