PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 457
ocen
7,2 10 1 219457
7,4 38
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

Oto czym będzie ten film: genialnym thrillerem. Cieszę się, że wszyscy się co do tego zgadzają. Oldman wcale nie stracił formy, tylko po prostu dostaje propozycje z jednej beczki i wybiera kino wysokobudżetowe, bo nie ma wyboru. "Batman Begins" był świetnym powrotem legendy Mrocznego Rycerza do formy, nie widzę tutaj problemu. On jest w każej chwili gotowy zaserwować nam kolejną wybitną kreację. Fincher? Na niego można liczyć, choć nie widziałam "Azylu", ale i tak opinie o tym filmie mojego zaufania do niego nie podważą. Do tego Sevigny i Jake Gyllenhaal! Ten chłopak ma przed sobą świetlaną przyszłość! Po tym co widziałam w "Brokeback Mountain" jestem w stanie wróżyć mu wspaniałą karierę, a ile tylko właściwie się do niej zabierze.

Tak więc, czekam z niecierpliwością, gdzie ta data premiery?!

Lady_Snape

Nie ma daty premiery. Jest powiedziane, że: "będzie jak będzie". przypuszczalnie będzie to po wakacjach z tego co słyszałem, czyli najwcześniej wrzesień :)

Albertino

Cóż, konkurencja dla Finchera to zapewne żadna, chociaż nie wiadomo właściwie, czego można się spodziewać po Bulkley'u. W każdym razie wydaje mi się, że ten drugi tytuł raczej przepadnie w powodzi innych podobnych produkcji. A skoro film Finchera powstaje (według IMDB) już od początku stycznia, zatem można mieć nadzieję, że na jesieni trafi do kin. Ale kiedy do nas? To pozostanie największą nierozwiązaną zagadką ;]

Lady_Snape

Oczywiście odniosłam się do Twojej wypowiedzi w innym temacie - o tym drugim "Zodiacu". Przepraszam za pomyłkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones