PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 438
ocen
7,2 10 1 219438
7,4 38
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

I oni mi każą czekać do kwietnia na nowy film Finchera? Trzeba jakąś petycję napisać albo co żeby te filmy szybciej przychodziły?

rewolwerowiec

A myślisz, że nikt tego nie robi. To nic nie daje. Poza tym nierzadko jest to zależne od dystrybutora nie polskiego, a amerykańskiego...

rewolwerowiec

No podzielam Twój entuzjazm... Przeginają pałę z tymi premierami w Polsce... Ehh... Czekaj tu sobie do maja aż łaskawie pojawi się w kinach...

Jeszcze gorzej jest w przypadku "The number 23"... Czerwiec!! No po prostu żyć nie umierać...

rewolwerowiec

błąd zodiak dopiero 1 czerwca heheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

agnieszkakow1

e tam chrznicie. Dziś premiera w USA a za 2 tyg dvd rip i torrenty :D AJJJ Polaczkowo samo strzela sobie gola do własnej bramki :D

thomek

heh to się nazywa miłość do kina;] a tam wolę pooglądać thriller Finchera w kinie. Chciałbym poczuć różnicę między projekcją w domu, a seansem w multipleksie.

rewolwerowiec

he he dobry projekto, nagłośnienie i efekt podobny + pauza :D

rewolwerowiec

Jeden z filmów na który czekam w tym roku. Jak narazie w tym roku nie wyszło niestety nic dobrego.Cóż trzeba czekać...
Co do premiery w Polsce...Jak juz ktos napisał. 2 miesiące przed premierą w polsce film będzie już dostępny na necie i pewnie moja cierpliwość nie doczeka wyjścia do kina:/

barnaba

A jak było z Iluzjonistą... tak samo.
// wyafsfgdd

ocenił(a) film na 8
rewolwerowiec

Nie w kwietniu, a w czerwcu dopiero będzie miała miejsce polska premiera. Dokładnie w dzień dziecka, tyle, że akurat ten film niezbyt koresponduje z tym świętem:P
Nie mogę się doczekać, co też nowego nam Fincher nakręcił. I chyba nie tylko ja;)

ocenił(a) film na 6
rewolwerowiec

Tez na to chcialam isc do kina... O, nowy film Finchera, o Zodiacu, trzeba isc. Niestety kino w moim miescie nie wyswietlalo Zodiaca, wiec pozniej wypozyczylam na DVD i ... sie ucieszylam, ze nie poszlam do kina, bo to by byla strata czasu i pieniedzy. Niestety, poleglam

Rlyeh

Bardzo dziwne, że już oglądałaś Zodiaca, skoro jego premiera ma miejsce dopiero 1 czerwca 2007 i piszesz że był grany w kinach, chyba na dvd oglądałaś inną wersje, nie tą Finchera.

ocenił(a) film na 6
sena9

Tak, widzialam inna wersje na DVD, ale u mnie juz dawno byl grany w kinach. Wiesz, nie wszyscy mieszkaja w Polsce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones