PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 097
ocen
7,2 10 1 219097
7,4 36
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

Według mnie to niesamowity aktor, tak na prawdę wcale nie jakaś wielka rola, a i tak (przynajmniej dla mnie) wybija się na pierwszy plan. Może to mi coś odbiło, ale wydaje mi się, że on stworzył bardziej wyrazistą postać niż miała być w planach. Ale może to ze mną coś nie tak :)

ocenił(a) film na 8
aragornpl10

zgadzam się w 100%
Robert był genialny, stworzył rewelacyjną kreację,

ocenił(a) film na 6
aragornpl10

Downey ma to do siebie (przynajmniej w ostatnich - świetnych dla niego, latach) , że nawet kiedy nie tworzy nieprawdopodobnej, zapierającej dech w piersiach kreacji to jest wybijającą się postacią wśród szarzyzny całej reszty. Zagrał bardzo dobrze (choć nie rewelacyjnie) i jako jedyny ratuje ten film. Historia mogła być ciekawa i dobrze skonstruowana, a niestety była wypchana sztucznością i niestety - słabą grą głównego bohatera Jake'a Gyllenhaala.

ocenił(a) film na 9
Lurtz

Tak i powiedzcie dlaczego on jeszcze nie ma oskara?

ocenił(a) film na 6
sHe_4

Dopiero od kilku lat gra w na prawdę dobrych filmach i powierzane mu są ciekawe role (Sherlock Holmes - niedoceniony, Jaja w Tropikach - nominowany)

ocenił(a) film na 8
aragornpl10

RDJ jest wyjątkowo charyzmatycznym aktorem, ubóstwiam jego styl gry i warsztat (eh, odkopywanie postów sprzed lat).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones