PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191345}

Zodiak

Zodiac
7,2 219 438
ocen
7,2 10 1 219438
7,4 38
ocen krytyków
Zodiak
powrót do forum filmu Zodiak

Jak na razie wszystkie pozytywne i padły już opinie (chyba w emanuelevy), że to najlepszy film Finchera od czasu "Siedem".
Tylko, że moim zdaniem jego najlepszym filmem jest "Fight Club" :)

ocenił(a) film na 4
Albertino

Jeżeli najlepszy od czasu Siedem to wspaniale ( dla mnie Siedem jest bez wątpienia najlepszy , ale zależy od gustu) , myślę że może być rewelacja i do tego nieopatrzona obsada.

lihol

Cóż, ja też bardzo lubię "Siedem", ale "Fight Club" to mistrzostwo :) Na pewno warto na film czekać, bo jak na razie nic negatywnego an jego temat nie przeczytałem. Nie pasuje mi tutaj tylko Jake Gyllenhaal, ale dam mu szansę...

ocenił(a) film na 9
Albertino

Na rottentomatoes "Zodiak" ma narazie 100% pozytywnych komentarzy ale jest ich narazie tylko sześć więc poczekajmy na więcej, jednak wszyscy uważają, że jest to najlepszy film Finchera od czasu "Siedem" (jak już napisano w poprzednich postach). Na pewno bedzie to niebanalny film, tego możemy być pewni.

Kilinski

Właśnie zobaczyłem to na rotten tomatoes i miałem o tym donieść :)
Chyba możemy być spokojni :D
Ależ się nie mogę doczekać...

ocenił(a) film na 8
Albertino

Tyle że nie zawsze ilość pozytywnych recenzji na RT świadczy o faktycznej klasie filmu. Przykład - ponad 90% dla "Infiltracji", która przecież niczym nowym w kinie nie była, ale oglądało się - to prawda - bardzo przyjemnie. Natomiast jeśli chodzi o dzieła Finchera, to "Siedem" i "Podziemny krąg" stawiam na równi, gdyż oba są znakomite w swoim gatunku. Jeśli "Zodiak" będzie choćby zbliżony do ich poziomu, to czeka nas kolejna filmowa uczta z kuchni reżyserskiej pana Finchera:)

Thommy

Ale, bez przesady - "infiltracja" to bardzo dobry film, jednak oczywiście te oscary nie zasłużone :|
Cóż - ja oba te filmy Finchera bardzo cenię (nawet nie wiem czy nie u ciebie na blogu nie pisałem o tych filmach), ale jakoś tak większą sympatią darzę "podziemny krąg", co oczywiście nie znaczy, że "Siedem" jest jakoś specjalnie gorsze. Poza tym "gra" była również bardzo emocjonująca, więc nie ma się chyba o co martwić, bo w danym gatunku (czyli thriller/kryminał) Fincher jest absolutnym mistrzem.

Albertino

Co prawda krytycy oceniają ten film dobrze, jest na rotten tomatoes dopiero 5 recenzji (ale nie od byle kogo!), ale jednak gdy spojrzeć na imdb.com (tam też jest bodajże 5 recenzji użytkowników) zaczynam się martwić, bo nikt nie dał 10, ani nawet 9 gwiazdek. Trzeba poczekać do piątku - wtedy wszystko będzie jaśniejsze :)

ocenił(a) film na 9
Albertino

Jest już osiem recenzji w tym jedna negatywna, ale Alebertino ma rację poczekajmy do piątku wtedy bedzie wszystko jasne.

Kilinski

Ale ta negatywna recenzja to od jakiejś drugorzędnej recenzentki.
EmanuelLevy, Newsweek, Variety, Hollywood Reporter czy New York Magazine są już na tak :)

ocenił(a) film na 9
Albertino

Już 11 recenzji i nadal tylko jedna negatywna.

Kilinski

A recenzji użytkowników na Rotten Tomatoes jest jak na razie 9 i wszystkie pozytywne.

Albertino

Jak na razie tylko baba nie poznała się na Zodiaku ;)
Zapowiada się coś na miarę "Milczenia owiec". Jeżeli recenzje nadal będą znakomite to kto wie, może Fincher otrzyma w końcu nominację do Oskara...
Ups, wybiegam za daleko w przyszłość ;)

ocenił(a) film na 9
Albertino

ja oprócz "Siedem" uważam że debiut Finchera czyli "Obcy 3" tez jest świetnym filmem

ocenił(a) film na 9
grinpis777

Można chyba oficjalnie powiedziec, że film Fincherowi się udał. Na rottentomatoes już 25 recenzji i tylko 2 negatywne. Pozostało nam tylko czekać na polską premierę.

Kilinski

Już trochę więcej negatywnych, ale i tak dobrze. Pozostaje już tylko czekać na imdb.com. Tam powinny się pojawić jakieś oceny już dzisiaj wieczorem albo jutro rano :)
Ja chcę już ten film! A jego premiera u nas... za 2 miesiace?

ocenił(a) film na 7
Albertino

witam! ja juz dzisiaj ide na film, tyle ze mieszkam z USA, nie lubie tego kraju, jedyny pozytywny aspekt to ze moge filmy dosc wczesnie ogladac pozdrawiam!

brastek

To wspaniale brastek! Zawsze bardzo chętnie zapoznaję się z Twoimi "przedpremierowymi" opiniami - mam nadzieję, że w wypadku tego filmu taka też się pojawi :D
No cóż, możesz nie lubić USA (nie dziwię się), ale przynajmniej masz wszystko przed nami! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones