PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464479}
6,8 138 292
oceny
6,8 10 1 138292
6,3 24
oceny krytyków
Zombieland
powrót do forum filmu Zombieland

Trudno jednoznacznie zaszufladkować ten film. W życiu na wezwałbym go horrorem, gdyż trudno znaleźć tam sceny straszne. Lubie oglądać głupawe komedie, ale Zombieland nie jest jakoś uber śmieszne. Jednak dla mnie ma w sobie jakiś urok. W tej historii nacisk jest położony na relację między czwórką bohaterów, a każdy z nich ma swoje pragnienia, problemy i cele. Zmiany frontów, masa nieprzewidywalna fabuła, a najlepsze - "że trzyma się to kupy".
Polecam :)

ocenił(a) film na 8
burtis

Kurde, nie mogę zedytować postu. Nie wiem skąd w ostatnim zdaniu pojawiło się słowo "masa", nie powinno go tam być ;p

ocenił(a) film na 8
burtis

Cóż, gdybym potraktowała ten film jako horror, byłoby kiepsko. Ale biorę go za komedię o tematyce: zombie, więc ze względu na fajnie ukazanych bohaterów i naprawdę dobrą zabawę, dawałam ósemkę.

szanona

to nie jest komedia tylko horror komediowy ale trzeba sie znac na horrorach by to wiedziec

ocenił(a) film na 1
burtis

Ten film to jedno wielkie nieporozumienie....

burtis

skoro zoombie to horror a tu z elementami humoru czyli komedii. Bo co? dramat, wojenny, kostiumowy, s-f, fantasty? A co Dracula był straszny? nie, a jednak horror

Pysiek33

horror komediowy sie nazywa takie cos ;D

ocenił(a) film na 8
burtis

A może czarna komedia? Po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones