Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

mądry i słodki film....:-))) tysiąc razy lepszy niż nowa wersja bonda... tylko szkoda że nie ma w sieci dostępnej polskiej wersji muzycznej z tego filmu....:(

Film "Samotni"("Samotáři"),napisy końcowe i ...tragicznie szukam utworu który wtedy słychać.Jeśli wiesz czyja to muzyka i znasz tytuł,pomóz!-proszę napisz!Liczę na Was!

angel heart

użytkownik usunięty

Prosilbym o wyrazenie opinii na temat tego filmu z lat 80-tych.
Ciekawy jestem czy tylko ja uwazam go za jeden z najbardziej niedocenianych filmow w historii kina...

Mam only one pytanko:)

użytkownik usunięty

czesc sorka ale mam problemika otoz chcialabym sciagnac sobie muze z filmu "ptaszek na uwięzi" i z filmu "kto to mówi?" tylko nie mam pojecia gdzie moge znalezc soundtracki do tych filmow prosze o pomoc dziekuje

the ring-krąg

użytkownik usunięty

super film!jesli chodzi o scenariusz moze byc ale za bardzo straszny jak dla mnie.warto obejzec jesli chodziwam o mocne wrazenia...i wogole obowiazkowy.

Text do Girlfight

użytkownik usunięty

Jak temat sam mówi poszukuję usilnie tekstu z tłumaczeniem do filmu "Girlfight". Czy może ktoś go ma (prosze o maila z tekstem) lub wie skad go sciągnąć? Sprawdziłem dużo stron z napisami i nie znalazłem. Pozdro, Narka.

pytanie o muzyke w Amelii!!!

użytkownik usunięty

scena w klubie. amant;) Amelii chce wyjsc, pyta kolezanke, akurat tanczaca, czy go nie zastapi na chwile. ona go nie slyszy, pisze wiec prosbe na kartce. okazuje sie, ze na kartce byla notka o spotkaniu. w tle caly ten czas leci muzyka.... (do ktorej tanczy jego kolezanka z pracy) jaki to utwor?! pomozcie!!!...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kogo gra Madonna w najnowszej części przygód Jamesa Bonda?

How High - muza

użytkownik usunięty

nie wie ktoś przypadniek jak nazywa się ta piosenka NWA, która leciała z magnetofonu tego japończyka jak poznał się z method manem i redmanem???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones