Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Odrazu mowie, nie sa to:
Nico
Liberatory
hard to kill
marked for death
fire down below itd.

potrzebuje tytulu filmu z seagalem, w ktorym ten znajduje sie w kuchni (nie liberator) i nawala patelnia jakiegos lysego ucharza; kucharz potem dobywa jakiegos ostrego narzedzia (badz pistoletu, nie pamietam), a seagal...

więcej

Chcialbym prosic o kilka tytulow filmow kina artystcznego obłędu
albo nieszablonowego absurdu, oryginalnego klimatu lub rustykalnego
przekazu, filmy pokroju:
- American Psycho
- The Royal Tenenbaums
- Mechanik
- The Savages
- Falling Down
- Fight Club
- U Turn (dobry pomysl, choc troszke slabe wykonanie)
-...

więcej

Waszym zdaniem, najlepszy filmowy pojedynek.

Siemka. Czy ma ktoś z was może jakiś trailer z filmem "Pamiętny dzień" z Alem Pacino? Proszę o link. Będę bardzo wdzięczna.

Strony

użytkownik usunięty

To może podajcie inne strony typu "dodatki do gazet"

Mój kolega szuka filmu z lat 90 młoda dziewczyna ma córke ale nie stać jej na utrzymanie ich obu więc postanawia zostać prostytutką czas filmu to około był gdzieś 17-18 wiek we francji



PROSZĘ O POMOC

Tytuł filmu

użytkownik usunięty

nie mogę przypomnieć sobie pewnego tytułu filmu. Bodajże thriller z lat 90 z Charliem Sheenem w roli głównej.
Pamiętam jedną scenę : Pewnien żółtek przychodzi do głównego bohatera do domu , a ten z brutalnościa go morduje, potem zaś będzie próbował zakłócic spokój rodziny z sąsiedztwa. Pamiętam jeszcze zawód głównego...

więcej

Co się stało z tymi wszystkimi userami, którzy mieli trochę oleju w głowie i chęci, aby namówić, nawet kosztem poniżenia i wyalienowania młodych, niedoswiadczonych widzów na skosztowanie prawdziwego kina... Kiedyś, dzieki takim ludziom sam przejrzałem na oczy.
Pamiętajcie, jesli nic nie zdziałamy, za niedlugo,...

Mam prośbę do tych, co widzieli niemy radziecki film "Aelita". Otóż oglądałem go na TV Kultura i bardzo mi się spodobał. Postanowiłem go skombinować, ale okazało się, że wersja którą dostałem ma kompletnie inną ścieszkę dźwiękową (głównie pianino i ogólnie w starym stylu). Wiadomo, że przy oglądaniu niemych filmów...

film w którym matka szuka córki w samolocie która się jej zgubiła szukam filmu bardzo prosze o nazwe tytułu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones