Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szukam filmow, w ktorych wojna bedzie widziana oczami dziecka, najlepiej cos smutnego żebym mogl poplakac.

Pozdro
Ślimak na zboczu

Który film według was jest najlepszy? Piszcie o fajnych filmach na nudne dni z pewnością przyda się niejednemu ;)

Miejskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na:
41. Międzynarodowy Festiwal Filmowy POL-8 im. Józefa Milki
Polanica Zdrój, 25-27.09.2008
Program:
http://www.mck.polanica.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=504&Itemid= 99999999



podalby ktos godne uwagi filmiki w stylu turistas czy ruiny, w sumie chodzi mi o to zeby bylo o grupce mlodych ludzi czy ogolnie o jakies grupie ludzi ktora walczy o zycie dzieki

Męczy mnie to od długiego czasu- nie moge sobie przypomnieć tytułu pewnego starego serialu sf. Wytężam swoją pamięć, męcze się, pocę i nic. Chodzi o kilkuodcinkowy serial emitowany- może nawet 10 lat temu- na tvp (o ile dobrze pamiętam w tym samym czasie tvp emitowała serial pt. ,,przyjaciele wosołego diabła"). Nie...

witam! mam pewien pomysl aby sprawic mojej Przyjaciolce zajebisty i gleboki prezent. chce napisac do Niej dlugi i przemyslany list, ale chce rowniez umiescic w kopercie plytke z filmami:) moze z jednym ale potrzebny mi jest taki film, ktory idealnie zobrazuje temat przyjazni miedzy kobieta a mezczyzna. ale prawdziwej...

więcej

Hej. Poszukuję filmów opowiadających o robieniu innych filmów (co jest głównym wątkiem). Chodzi mi o filmy typu "Cień wampira", czy "Ed Wood" (choć to bardziej biografia). Oczywiście nie mam na myśli dokumentalnych z serii "Making Of".

Z góry dzięki za odpowiedź.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Oglądałem ten film niestety bardzo dawno temu, nie pamiętam szczegółów, ale będę bardzo wdzięczny za pomoc:
Opowiada o biednym małżeństwie myślę że była to XIX Anglia, on stara się dostać posadę na uniwersytecie..niestety jednak bez rezultatu..nie są w stanie utrzymać dwójki dzieci..film kończy sie samobójstwem dwóch...

więcej

Widziałem ostatnio zapowiedź filmu przed seansem, ale nie zapamietałem tytułu.
Z tego co zapamietałem z trailera: Facet znajduje w swoim domu ładunki wybuchowe, odbiera telefon "masz 30sek na opuszczenie domu" po czym do chaty ładuje mu się FBI i zgarnia go, potem na przesłuchaniu wykonuje telefon a dźwig rozwala...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones