Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam
Dlaczego zniknęła opcja oglądam na stronie serialu oraz w stronie z ocenami?

Witam,
jak w temacie oceniłem dziś film, który oglądałem wczoraj i zmieniłem datę na wczorajszą, zawsze tak robię i wchodzę na profil a tu oceny nie ma, a na stronie filmu jest.
Wygląda to tak: http://zapodaj.net/59a9b6c4ef8a6.bmp.html
z góry dzięki za odpowiedzi :)

witam. kilka dni temu założyłam konto na filmwebie. Oceniłam jakieś 3filmy. Weszłam na swój profil, a tam rzekomo wystawione przeze mnie oceny filmów, których nigdy nie oceniałam z datą założenia mojego konta. Zaczęłam kasować te oceny, ale filmów rzekomo ocenionych przeze mnie tylko przybywa... Ktoś wie co się dzieje?...

więcej

Od 10 marca 2014 jest już możliwość dodawania 4 powiązań w jednej kontrybucji (do tamtego momentu można było dodać w kontrybucji tylko 3 powiązania), zatem proszę uzupełniać swoje formularze w całości.

Czy zostały zmniejszone limity kontr gatunków i kraju? Mogłam dodać tylko po jednym. Wydawało mi się, że kiedyś było możliwe więcej, dwa lub trzy...

Tym razem wygląd komentarzy pod newsami oraz wygląd profilów userów - kółka, dających komentarze.
PS: Czuję się oburzony, gdyż wolałbym deltoidy.

jak zrobic by miec 3 rzędy najwyzej ocenionych filmów? póki co mam 2 jak zmienic to by widoczne były 3 rzedy, te z
ocenionymi na 10 i 9?

Często pod ocenami umieszczam króciutkie opinie na temat filmów/gier/seriali (wiecie, w tym szarym okienku).
Kiedy wchodzę w dany film, notatka tam jest, ale w zakładce filmy ich nie ma, a pamiętam, że kiedyś były.
O co chodzi?

http://www.filmweb.pl/film/Czy%C5%BC+nie+dobija+si%C4%99+koni-1969-32735

Powinno być wielkimi literami - angielska interpunkcja

kto popsuł filmweb zabierając funkcjonalność jak w temacie
...
przy okładce filmu zawsze był jego tytuł a pod nim w nawiasie tytuł oryginalny

... czy to jest zamierzone działanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones