http://www.filmweb.pl/f1300/MASH,1970
http://www.filmweb.pl/f38724/M*A*S*H,1972
Ciekawa sprawa, wygląda na to, że TVP2 puszcza dwa razy pod rząd film, a nie serial :P
Nasza kochana TVP chce zakończyc emitowanie "M*A*S*H'a" na 145 odcinku. Na filmwebowej stronie "M*A*S*H'a" uzytkownik Tener zamieścił linka do strony, gdzie można znaleźć "instrukcję" jak postarac się temu zapobiec. Nie wiem ile osób wchodzi na stronę "M*A*S*H'a", ale tuszę, że tu wchodzi więcej, więc umieszczam tego...
więcejCzy jest mozliwosc ogladanie tvp1 przez internet? Znalazlem kilka stronek na ten temat, ale one nie dzialaja. Moze jest do tego jakis program??
Co za debilna reklama. Co ciekawe puszczana w Polsce ma kilka wyciętych scen, przez co wydaje się jeszcze głupsza. http://www.youtube.com/watch?v=F-JPLNIaass
Zauważyłem, że w TV jest coraz mniej filmów godnych obejżenia. Ostatnie co oglądałem z przyjemnościa to "Fan" z Robertem de Niro. A co ponad to? NIC! Żadnych dobrych filmów. A co ze starszymi produkcjami? Panowie z TV chyba myśla, że jeśli coś jest stare to nie warto tego puszczać. Czemu nie dadzą "Życia Carlita" lub...
więcej
Jaki jest tytuł utworu (i kto ja wykonuje) z reklamy nokii, serii Distyncly Bold (za ew. bledy sorry), w polsce seria ta nazywa sie 'odwazna linia' (te 3 dzinwe telefony). Jakby ktos nie kojarzyl reklamy to jest ona na stronie nokii (http://www.nokia.pl/nokia/tel efony/modele/distincly.html).
A moze ta muzyczka byla...