Rozumiem to że Magda M. spadła z pierwszego na dwudzieste bo czwarta seria to dno. Ale nie rozumiem czemu w pierwszej dziesiątce są tylko stare, bezsensowne seriale :O... Jak w ogóle można oglądać film/serial który powstał przed rokiem 1988... Przecież to same kiczowate seriale!!!
Jak uważacie lepszy jest prison break czy zagubieni...?? Dla mnnie lepszy jest prison break choć ma niewielką przewagę nad zagubionymi!!! :D
Kto śpiewa w reklamie Pepsi? Czy to nie Clap Your Hands Say Yeah przypadkiem? Dręczy mnie to troszkę ;)
Od pewnego czasu szukam piosenki z reklamy iPlus .Wszystkich którzy znają tytuł błagam o pomoc . Jeśli znacie prosze prześlijcie mi tytuł na moją poczte sebas1s@o2.pl albo odpowiedzicie na forum .Pozdrowienia dla wszystkich czytających :-)
Mam tą świadomość że "Pancerni" byli emitowani blisko 30 razy i ostatnio zniknęli z ogólnodostępnych kanałów by znaleźć swoje miejsce na kanale kino Polska.Otóż od 6 maja 2007 r. Czterej pancerni będą emitowani na ... Polsacie , więc nalezy się spodziewać kilometrowych reklam , na pocieszenie są dwa odcinki , jeden po...
więcejCzy ktos posiada ten serial? On jest kompletnie nieznany a widzialem pare odcinkow na canal+ i musze powiedziec ze lepszego humoru nie widzialem w tv, bohaterowie sa poprostu genialni. Szukalem na necie ale nie ma nic oprocz paru odcinkow 2 sezonu
Co o nich myślicie? Jak oceniacie ich zachowania?? Kiedy Magda i Piotr będą razem? Czy musi się jeszcze coś stać by tak było?
Jakie są wasze odczucia?
Magda M. - gdy Piotr przyjechał z USA Magda nadal go ignorowała, mówiąc mu o jego nieszczerości i nieufności wobec niego po tym, co zrobił. Dalej spotykała się z...