Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

widziałem ostatnio w tv ten film w reż victora Salvy z 1994 i chciałbym go dostać na dvd ale nigdzie nie moge znależć ani w e-sklepach ani programiwach do zasysania, może macie jakieś namiary na niego pozdro

podzielcie się zwoimi gustami z innymi urzytkowniukami

SPOPRANOS

użytkownik usunięty

Wreszcie, powraca i to nowy sezon w tvn :D barwo,
wspaniały serial, już się nie mogę doczekać!
A Wy?

z reklamy TV LCD Sony Bravia??? fajna balladka + super gitarka :o)

Hej! Może znacie tytuł filmu, który leciał okoł pół roku temu na TVN7 lub TV4 (nie pamiętam dokładnie). Opowiadał o dwóch braciach. Dziewczyna jednego z nich była w ciąży z drugim, który potem zginął. Najważniejszym momentem filmu jest przedstawienie w jakims magazynie, hali produkcyjnej czy czymś podobnym. Brat to...

Cześć!
Staram się przypomnieć sobie tytuł pewnego serialu animowanego, który oglądałem dobrych kilka lat temu na Cartoon Network. Serial ten opowiadał o piracie, który miał zebrać 13 klejnotów aby oczyścić morza i oceany z "ciemnych wód". Jego przeciwnikiem był zły pirat (oryginalne przawda ? ) pływający na statku z...

więcej

Może denerwować iż główny bohater wychodzi zawsze cało z każdej opresji czy, że ze sznurówki zmajstruje helikopter, ale i tak uważam,że to jeden z lepszych seriali, przynajmniej na poziomie:)

W tym filmie w barze gejowskim Stifler rozmawial z niejaka jennifer mozecie mi powiedzic jak ta aktorka sie nazywa?

King Kong, Narnia, HP, GW... - no dajcie spokój, to trzeba zobaczyć, mimo że Oscary nie są już takie jak kiedyś, to jednak to jest ta największa impreza filmowa, nie wyobrażam sobie, aby można było przejść obok tego obojętnie... Oczywiście nie sądzę, aby któryś z tych filmów miał zdobyć główne nagrody, ale na pewno...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones