"Biały Lotos" – 3. sezon: Leslie Bibb, Jason Isaacs, Michelle Monaghan w obsadzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Bia%C5%82y+Lotos%22+-+3.+sezon%3A+Leslie+Bibb%2C+Jason+Isaacs%2C+Michelle+Monaghan+w+obsadzie-153535
"Biały Lotos" – 3. sezon: Leslie Bibb, Jason Isaacs, Michelle Monaghan w obsadzie
Leslie Bibb, Jason Isaacs, Michelle Monaghan, Parker Posey, Dom Hetrakul i Tayme Thapthimthong dołączyli do obsady trzeciego sezonu antologii HBO pt. "Biały Lotos". W nowych odcinkach pojawi się również znana z pierwszego sezonu Natasha Rothwell.

"Biały Lotos": co czeka nas w trzecim sezonie?Zdjęcia mają rozpocząć się w lutym w Tajlandii. Twórcy zawitają z kamerami na wyspę Koh Samui, a także do Phuket i Bangkoku. Fabuła nowych odcinków trzymana jest na razie w tajemnicy, ale wiemy, że wśród bohaterów znajdą się tym razem m.in. patriarcha rodziny, aktorka, menedżerka korporacji, grupa matek oraz jogin.   

GettyImages-869990212.jpg Getty Images © Jason LaVeris
Leslie Bibb

GettyImages-1391087958.jpg Getty Images © Gareth Cattermole
Jason Isaacs

GettyImages-1179736043.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin
Michelle Monaghan

To będzie "Biały Lotos" na sterydach: dłuższy, większy, bardziej szalony – zapowiada twórca serialu, Mike White. – Nie wiem, jak odbiorą to widzowie, ale ja jestem bardzo podekscytowany, więc przynajmniej w moim osobistym barometrze jest dobrze... Jestem bardzo podekscytowany tym, co zobaczycie w trzecim sezonie.

W pierwszej serii skupiliśmy się na pieniądzach. Tematem drugiej był seks. Myślę, że trzeci sezon może być komediowym spojrzeniem na temat śmierci we wschodniej religii i duchowości  dodaje White.

"Biały Lotos" to satyra społeczna rozgrywająca się w luksusowych hotelach należących do tytułowej sieci. Serial podąża za grupą majętnych gości, którzy spędzają wakacje w kurorcie, relaksując się i wypoczywając wśród rajskich krajobrazów.

Tak jak w przypadku pierwszego i drugiego sezonu fabuła trzeciej serii skupi się na nowej grupie wczasowiczów, którzy rezerwują pobyt w innym hotelu należącym do sieci Biały Lotos.

Zwiastun 2. sezonu serialu "Biały Lotos"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones