"Euforia" jest tylko opóźniona. Czy HBO zdołało zebrać wszystkie gwiazdy?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Euforia%22+nie+zosta%C5%82a+skasowana%2C+a+tylko+op%C3%B3%C5%BAniona.+HBO+wci%C4%85%C5%BC+liczy+na+premier%C4%99+w+2025+roku-154757
"Euforia" jest tylko opóźniona. Czy HBO zdołało zebrać wszystkie gwiazdy?
Wczoraj podzieliliśmy się plotką, którą rozpowszechnia World of Reel. Zgodnie z nią planowane na lato zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Euforia" zostały odwołane. Plotka ta szybko została potwierdzona przez inne media. Jednak HBO nie chce poddać się i twierdzi, że trzeci sezon jest jedynie opóźniony, a nie skasowany.

Sam Levinson ma nowy pomysł na trzeci sezon "Euforii"Jak donosi portal The Hollywood Reporter, decyzja o odwołaniu zdjęć do trzeciego sezonu "Euforii" ma kilka powodów. Najważniejszym z nich jest jednak zmiana wizji przez twórcę serialu Sama Levinsona.


The Hollywood Reporter twierdzi, że Levinson chce zrobić przeskok czasowy. Bohaterowie będą więc o kilka lat starsi. Twórca "Euforii" chce opowiedzieć o późniejszych losach bohaterów, ale potrzebuje na to więcej czasu.

HBO wciąż chce, żeby "Euforia" wróciła w 2025 roku. To może jednak nie być realne. Większość gwiazd serialu ma prężnie rozwijające się kariery filmowe. Już zebranie ich teraz było trudnym zadaniem. Kiedy kolejny raz Zendaya, Jacob Elordi, Colman Domingo, Hunter Schafer, Sydney Sweeney i Austin Abrams będą dostępni w tym samym czasie, tego nikt nie wie.

Choć zatem HBO nie rzuca jeszcze ręcznika na ring, to może się okazać, że trzeci sezon mimo wszystko nie powstanie lub też będziemy musieli na niego długo czekać.

Serial Killers o serialu "Euforia"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones