"Fuks 2" od dziś w kinach. Byliśmy na premierze ze Stuhrem, Musiałem i Gałązką

Filmweb
https://www.filmweb.pl/news/%22Fuks+2%22+od+dzi%C5%9B+w+kinach.+Byli%C5%9Bmy+na+premierze+ze+Stuhrem%2C+Musia%C5%82em+i+Ga%C5%82%C4%85zk%C4%85-153620
"Fuks 2" od dziś w kinach. Byliśmy na premierze ze Stuhrem, Musiałem i Gałązką
Na ekranach kin zadebiutował dziś "Fuks 2", czyli kontynuacja klasycznej polskiej komedii sensacyjnej z 1999 roku. W czwartek odbyła się uroczysta premiera filmu, na której nie mogło zabraknąć kamery Filmwebu. Zobaczcie nasze rozmowy z odtwórcami głównych ról: Maciejem Musiałem, Maciejem Stuhrem oraz Pauliną Gałązką.  

Premiera filmu "Fuks 2"Maciej Musiał: wychowałem się na klasycznych polskich komediachPaulina Gałązka: oszalałam ze szczęściaMaciej Stuhr: zgodziłem się zagrać w "Fuksie 2" pod jednym warunkiem"Fuks 2": o filmieMaciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.

W sequelu hitu z lat 90. powrócą Maciej Stuhr i Janusz Gajos. Poza nimi w obsadzie  znaleźli się Maciej Musiał, Katarzyna Sawczuk, Sonia Bohosiewicz, Cezary Pazura oraz Paulina Gałązka.Pierwszy "Fuks" trafił do kin w 1999 roku i stał się przepustką do kariery dla nieznanego jeszcze Macieja Stuhra. To po występie w tej produkcji nadszedł czas na kolejne komediowe sukcesy polskiego kina ze Stuhrem w rolach głównych. Warto wymienić chociażby "Chłopaki nie płaczą", "Poranek Kojota" czy "Testosteron". W drugiej części "Fuksa" rolę młodego-gniewnego przejmie Maciej Musiał, filmowy syn Stuhra. Czy równie skutecznie uda mu się wybrnąć z tarapatów i zdobyć serce pięknej kobiety?    

Zwiastun filmu "Fuks 2"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones