"Listy do M. 6": Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska wracają do serii! Trwają zdjęcia, kiedy premiera?

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Listy+do+M.%22%3A+Maciej+Stuhr+i+Roma+G%C4%85siorowska+wracaj%C4%85+do+serii-154439
"Listy do M. 6": Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska wracają do serii! Trwają zdjęcia, kiedy premiera?
źródło: Materiały prasowe
Trwają właśnie zdjęcia do kolejnej części serii "Listy do M.". W szóstej odsłonie popularnego cyklu świątecznych komedii przed kamerę wrócą gwiazdy dwóch pierwszych części: Maciej Stuhr i Roma Gąsiorowska. Kogo jeszcze zobaczymy w tej produkcji? Film trafi do kin jesienią tego roku.

"Listy do M. 6" - kogo zobaczymy w obsadzie filmu?
Trwają zdjęcia do najnowszej odsłony świątecznej sagi filmowej "Listy do M.". Na wielkim ekranie ponownie zobaczymy Macieja Stuhra, który wcieli się w postać Mikołaja Koniecznego, i Romę Gąsiorowską w roli Doris. Bohaterowie dwóch pierwszych części "Listów..." wracają po niemal 11 latach przerwy.

Poza Stuhrem ("Listy do M.", "Planeta singli", "Fuks 2", "Szadź") i Gąsiorowską ("Listy do M.", "Serce, nie sługa", "Rój") w najnowszych Listach do M. nie zabraknie również plejady znakomitych i dobrze znanych nam z poprzednich części aktorów, takich jak: Tomasz Karolak ("Listy do M.", "Planeta singli 2", "Porady na zdrady", "39 i pół"), Wojciech Malajkat ("Listy do M.", "Sami swoi. Początek"), Agnieszka Dygant ("Listy do M.", "Kobiety Mafii", "Botoks", "Prawo Agaty"), Piotr Adamczyk ("Listy do M.", "Lejdis", "Och, Karol 2", "Przepis na życie") czy Janusz Chabior ("Listy do M. 5", "Sami swoi. Początek", "Akademia Pana Kleksa", "Służby specjalne").

Do obsady dołączyli ponadto: Magdalena Walach ("Pati", "Polowanie", "Rojst", "Ziarno prawdy"), Ina Sobala ("Pati", "The Office PL", "Behawiorysta") i Kirył Pietruczuk ( "1670").

Zdjęcia do najnowszej odsłony "Listów do M." wystartowały w lutym i potrwają do kwietnia 2024 r. Film trafi do szerokiej dystrybucji w listopadzie 2024 roku.

"Listy do M. 5" - zwiastun
Najnowsza cześć "Listów do M." - twórcyNajnowsze "Listy do M." wyreżyseruje Łukasz Jaworski ("Listy do M. 5", "Klara", "Skazane", "39 i pół"). Za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński ("Listy do M.", "Znachor") i Mariusz Kuczewski ("Listy do M.", "Znachor", "Miłość na pierwszą stronę"). 

Zdjęcia realizuje Marian Prokop (m.in. "Apokawixa", "Miasto 44", "Wojna polsko-ruska"), a autorem scenografii jest Wojciech Żogała (m.in. "Bogowie", "Bo we mnie jest seks", "Edi"). Za kostiumy odpowiada Pola Gomółka (m.in. "Miało Cię nie być", "Sprawa Janusza W.", "Subaru"), za charakteryzację Jolanta Madejska Witek (m.in. "Pati", "Listy do M. 5", "Czarna owca"), a za montaż – Jarosław Barzan (m.in. "Warszawa", "Bogowie", "Lejdis"). Autorem muzyki jest Łukasz Targosz (m.in. "Listy do M.", "Infamia", "Pitbull", "Planeta singli", "Fuks 2", "Odwilż").

Film produkuje TVN Warner Bros. Discovery (m.in. wszystkie części "Listów do M.", "Doppelgänger. Sobowtór", "Apokawixa") pod nadzorem produkcyjnym Marty Greli-Gorostiza, dyrektorki działu fabularnego TVN. Producentką jest Katarzyna Czarnecka (m.in. "Listy do M 2", "Pułapka", "Pati", "Nieobecni"), a kierownikiem produkcji Przemysław Malec (wszystkie części "Listów do M.", "Pati", "Skazana", "Pułapka").

Dystrybutorem filmu jest Warner Bros. Entertainment Polska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones