John Cena weźmie udział w morderczej loterii organizowanej przez reżysera "Druhen"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Grand+Death+Lotto%22%3A+John+Cena%2C+Awkwafina+i+Simu+Liu+wezm%C4%85+udzia%C5%82+w+morderczej+loterii-149800
John Cena weźmie udział w morderczej loterii organizowanej przez reżysera "Druhen"
źródło: Getty Images
autor: Dia Dipasupil
John Cena ("Peacemaker") oraz znani z marvelowskiego "Shang-Chi" Simu Liu i Awkwafina zagrają główne role w komedii sensacyjnej "Grand Death Lotto". Za kamerą stanie reżyser "Druhen" i "Agentki", Paul Feig.

"Grand Death Lotto": o czym opowie film?Scenariusz pióra Roba Yescombe'a ("W strefie wojny") rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w podupadłej gospodarczo Kalifornii. To właśnie tam powstała Wielka Loteria. Jej zasady są proste: jeśli do zachodu słońca uda ci się zabić posiadacza zwycięskiego losu, wygrana będzie twoja. Grana przez Awkwafinę Katie  przypadkowo znajduje (nie)szczęśliwy kupon. W efekcie musi połączyć siły z ochroniarzem-amatorem Noelem (Cena), aby przetrwać do zmierzchu i odebrać wielomiliardową nagrodę. Ich tropem podąża rywal Noela, Louis Lewis (Liu), który także chciałby chronić Katie i w ten sposób zgarnąć sowitą prowizję.

GettyImages-1187849891.jpg Getty Images © Taylor Hill

GettyImages-1440458601.jpg Getty Images © Vivien Killilea


Zdjęcia ruszają już w przyszłym tygodniu. "Grand Death Lotto" powstaje dla należącej do Amazonu platformy streamingowej Prime Video.

Cena, Liu, Awkwafina i Feig: najnowsze filmy z ich udziałemCenę zobaczymy w maju w dziesiątej odsłonie "Szybkich i wściekłych". Filmografię Liu zamyka komedia "Barbie", która trafi do kin w lipcu. Z kolei Awkwafina jest jedną z gwiazd zaplanowanego na kwiecień horroru komediowego "Renfield".

Ostatni film, pod którym podpisał się Feig, to zrealizowane dla Netfliksa widowisko fantasy "Akademia Dobra i Zła". Poniżej możecie zobaczyć jego zwiastun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones