"Hawkeye": Piotr Adamczyk też ma swój plakat

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Hawkeye%22%3A+Piotr+Adamczyk+te%C5%BC+ma+sw%C3%B3j+plakat-144697
"Hawkeye": Piotr Adamczyk też ma swój plakat
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Choć ani platforma Disney+, ani serial "Hawkeye", jeszcze do Polski nie dotarły, w sieci furorę robią klipy z udziałem Piotra Adamczyka, który "wnosi odrobinę Polskości" (oraz swojsko brzmiących przekleństw) do serialowego uniwersum Marvela. Aktor doczekał się również plakatu, na którym stroi groźne miny razem z pozostałymi członkami Tracksuit Mafii. Jak Wam się podoba? 


"Hawkeye" - o czym opowiada serial?Bohaterami marvelowskiego serialu "Hawkeye" są Clint Barton (Jeremy Renner) oraz Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Były członek Avengers przygotowuje młodziutką mistrzynię łucznictwa do przejęcia tożsamości Hawkeye'a. Niestety, przeszłość błyskawicznie upomina się po bohatera, który naraził się zbyt wielu ludziom jako mściwy Ronin.  Adamczyk wciela się w jednego z członków tzw. Dresowej Mafii, która pod osłoną nocy poluje na Hawkeye'a. 

Showrunnerem serialu jest Jonathan Igla ("Mad Men"). Projekt powstał dla serwisu streamingowego Disney+. W obsadzie serialu znaleźli się również Vera Farmiga, Florence Pugh i Tony Dalton.


"Hawkeye" - powstaje spin-offPlatforma Disney+ przygotowuje również spin-off serialu "Hawkeye". Tytułowa "Echo", czyli Maya Lopez, to niesłysząca rdzenna Amerykanka, która potrafi idealnie naśladować styl walki przeciwnika. Na kartach komiksów jej ścieżki krzyżowały się m.in. z Daredevilem i Moon Knightem. Jako pierwsza używała też pseudonimu Ronin, który przejął później Hawkeye (Hawkeye'a jako Ronina widzieliśmy w "Avengers: Końcu gry"). 

W tytułowej roli ma wystąpić debiutantka Alaqua Cox, którą po raz pierwszy zobaczymy w "Hawkeye'u". Serial "Echo" jest na razie na wczesnym etapie rozwoju. Scenariusz mają napisać Etan Cohen i Emily Cohen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones