"Hitch" będzie uwodził i doradzał w telewizji

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Hitch%22+b%C4%99dzie+uwodzi%C5%82+i+doradza%C5%82+w+telewizji-107956
Fox pracuje nad serialem komediowym na podstawie przeboju z Willem Smithem "Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta" w reżyserii Andy'ego Tennanta.


Tekst został już zlecony. Odpowiadają za niego Deborah Kaplan i Harry Elfont ("Moja dziewczyna wychodzi za mąż"). Produkcją zajmą się Jada Pinkett Smith, Caleeb Pinkett i James Lassiter.

Nie wiadomo na razie nic o fabule, ale można założyć, że szkielet scenariusza zostanie przeniesiony z oryginału. W pierwowzorze tytułowy bohater (Smith) zarabiał na życie, pomagając nieśmiałym, lękliwym mężczyznom spełnić marzenia, dotyczące zdobycia wyśnionych kobiet. Był słynny w swoim fachu, ale cały czas starał się zachować anonimowość. Oczywiście do czasu aż sam wpadł w sidła miłości.

"Hitch" pojawił się na ekranach w 2005 roku i przy budżecie rzędu 70 milionów dolarów zarobił na świecie blisko 370 milionów, co było sporym sukcesem. Pomysł na serial pojawił się dużo wcześniej - najpierw do realizacji przymierzało się CBS w 2007, potem, w 2010, za tekst zabierał się Fox.