"Kroniki Shannary" od 6 listopada w AXN

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kroniki+Shannary%22+od+6+listopada+w+AXN-125621
Telewizja AXN zabierze widzów w świat magii, czarów oraz nadprzyrodzonych mocy w 2. sezonie serialu "Kroniki Shannary". Premierowy odcinek będzie można obejrzeć 6 listopada o godz. 21:00 w AXN.


"Kroniki Shannary" to produkcja fantasy, stworzona na podstawie cyklu 26 powieści Terry'ego Brooksa, które sprzedały się na przestrzeni kilkudziesięciu lat w setkach tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Elficka księżniczka Amberle (Poppy Drayton) bierze udział w niebezpiecznym turnieju, który ma wyłonić Wybrańców, chroniących starożytne drzewo Ellcrys. W trakcie uroczystości zaprzysiężenia Amberle ma wizję, która przepowiada zniszczenie świata. Wkrótce magiczne drzewo zaczyna umierać, a każdy liść spadający z Ellcrys to uwolniony demon, dołączający do armii potężnego złego druida Dagdy Mora. Z księżniczką w misję ratowania świata rusza półelf Wil Ohmsford (Austin Butler) oraz Eretria (Ivana Baquero). 

Drugi sezon serialu pokazuje wydarzenia rozgrywające się rok po finale pierwszej serii. Po zwycięstwie nad Dagda Morem, które było możliwe dzięki poświęceniu życia przez księżniczkę Amberle, Wil i Eretria prowadzą na pozór normalne życie w postapokaliptycznym San Francisco. Jednak siły ciemności nie dadzą na długo o sobie zapomnieć. 

Premiera 2. sezonu serialu "Kroniki Shannary" w poniedziałek 6 listopada o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 21:00 w AXN.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones