"Krwawa gadka" #1: Freddy żyje! Oto nasz podcast o horrorach

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Krwawa+gadka%22+1%3A+Freddy+%C5%BCyje+Oto+nasz+podcast+o+horrorach-141818
"Krwawa gadka" #1: Freddy żyje! Oto nasz podcast o horrorach
Nie ma spania! Przed Wami "Krwawa gadka", najnowszy podcast Filmwebu, w którym Michał Walkiewicz – człowiek, który nie boi się żadnego horroru – będzie opowiadał Wam o swoich ulubionych filmach grozy. Czasem sam, czasem w towarzystwie, jednak zawsze z pasją i trwogą, jak należy. W końcu wszyscy lubimy się bać, a filmowy horror jest niezrównany w nazywaniu i oswajaniu naszych lęków. 


W pierwszym odcinku pod skalpelem Michała ląduje "Koszmar z ulicy Wiązów 3: Wojownicy snów" – ejtisowy klasyk w reżyserii Chucka Russ..., Wesa Cra... No właśnie, kto właściwie nakręcił ten film? Dlaczego uznawany jest za jeden z najlepszych w całej serii? Czy Freddy Krueger byłby dumny ze swojego dziedzictwa? Odpowiedzi na te pytania poznacie w podcaście. Zaś w ramach bonusu dostaniecie też błyskawiczny ranking wszystkich filmów serii. Smacznego!   


Podcastu możecie wysłuchać również na Spotify, Google Podcasts oraz Apple Podcasts 

Bohaterem kolejnego odcinka będzie "Niewidzialny człowiek" w całym swoim nieuchwytnym majestacie – od klasyka Jamesa Whale'a z 1933 roku przez kontrowersyjny film Paula Verhoevena po współczesną wersję z Elisabeth Moss w roli głównej. 

Dajcie znać w komentarzach, o jakich filmach, nurtach, trendach, rankingach, grach, zabawach albo monografiach konkretnych twórców chcielibyście posłuchać w kolejnych odcinkach! Karaluchy pod poduchy.  

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones