"Mów do mnie!": prequel już gotowy. Czas na sequel? Projekt powstaje dla A24

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22M%C3%B3w+do+mnie+%22%3A+prequel+ju%C5%BC+gotowy.+Czas+na+sequel+Projekt+powstaje+dla+A24-151700
"Mów do mnie!": prequel już gotowy. Czas na sequel? Projekt powstaje dla A24
Kilka dni temu informowaliśmy, że Danny i Michael Philippou, których debiut "Mów do mnie!" stał się sensacją tegorocznego festiwalu Sundance, zdążyli już nakręcić prequel. Teraz pracują nad sequelem. Projekt powstaje dla studia A24. 

Co wiemy o kontynuacji "Mów do mnie!"?


Nad scenariuszem "Talk 2 Me" pracują Danny Philippou i Bill Hinzman. Philippou wyreżyseruje film wraz z bratem Michaelem. W rozmowie z Deadline, która odbyła się przed premierą "Mów do mnie!", Danny Philippou przyznał, że zaczął już pisać nowe sceny. Część scenariusza jest więc już gotowa. 

Prawa do "Mów do mnie!" kupiło studio A24. Na ekrany amerykańskich kin film trafił 28 lipca. Do tej pory zarobił w USA 22 miliony dolarów. Polska premiera już 18 sierpnia.

Kim są bracia Philippou?


Danny i Michael Philippou są bliźniakami. Karierę w przemyśle filmowym zaczęli od  założenia youtube'owego kanału RackaRacka. Licząca w tej chwili ponad 6,7 mln subskrybentów strona specjalizuje się w krótkometrażowych filmach z pogranicza horroru, kina akcji oraz komedii. W 2019 roku bracia przeprowadzili się z Australii do Los Angeles z zamiarem rozpoczęcia kariery w Hollywood. Ich debiutanckie dzieło, "Mów do mnie!", miało światową premierę na tegorocznym festiwalu Sundance. Niedługo potem Philippou podpisali kontrakt na ekranizację jednej ze swoich ulubionych gier wideo "Street Fighter". W planach mają również realizację horroru pt. "Bring Her Back".    

Zobacz zwiastun "Mów do mnie!"


"Mów do mnie!" to historia Mii (Sophie Wilde), dziewczyny, która niedawno straciła matkę. Wraz z grupą przyjaciół bierze udział w spirytystycznej chat ruletce – za pomocą zabalsamowanej dłoni młodzi ludzie łączą się z zaświatami, pozwalając przebywającym tam duchom przejąć swoje ciała. Zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund, inaczej zjawy będą chciały zostać. Pewnego dnia reguła ta zostaje złamana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones