Twórcy "Mów do mnie!" szykują dla A24 kolejny horror

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tw%C3%B3rcy+%22M%C3%B3w+do+mnie+%22+szykuj%C4%85+dla+A24+kolejny+horror-155299
Twórcy "Mów do mnie!" szykują dla A24 kolejny horror
źródło: Getty Images
autor: Chris Hyde
Po kasowym sukcesie filmu "Mów do mnie!" A24 oraz Danny i Michael Philippou będą współpracować nie tylko przy kolejnych częściach cyklu. Portal Deadline donosi, że w planach jest też nowy horror.

Dwukrotnie nominowana do Oscara Sally Hawkins u twórców "Mów do mnie!"Szczegóły projektu nie są na razie znane. Wiemy jedynie tyle, że nosi tytuł "Bring Her Back" i jest to oryginalny pomysł reżyserów.

Wiemy również, że Australijczykom udało się pozyskać prawdziwą filmową gwiazdę - dwukrotnie nominowaną do Oscara zdobywczynię Złotego Globu Sally Hawkins.

Zdjęcia do filmu ruszą latem.

Zwiastun filmu "Mów do mnie!"
"Mów do mnie!" to historia Mii (Sophie Wilde), dziewczyny, która niedawno straciła matkę. Wraz z grupą przyjaciół bierze udział w spirytystycznej chat ruletce – za pomocą zabalsamowanej dłoni młodzi ludzie łączą się z zaświatami, pozwalając przebywającym tam duchom przejąć swoje ciała. Zasada: kontakt nie może przekroczyć 90 sekund, inaczej zjawy będą chciały zostać. Pewnego dnia reguła ta zostaje złamana.

Danny i Michael Philippou są bliźniakami. Karierę w przemyśle filmowym zaczęli od  założenia youtube'owego kanału RackaRacka. Licząca ponad 6,7 mln subskrybentów strona specjalizuje się w krótkometrażowych filmach z pogranicza horroru, kina akcji oraz komedii. W 2019 roku bracia przeprowadzili się z Australii do Los Angeles z zamiarem rozpoczęcia kariery w Hollywood.

Posłuchaj podcastu o filmie "Mów do mnie!"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones